Connect with us

Kültür & Eğlence

3. İK Metrik ve Analitikleri Konferansı

Published

on

Firma ve kurumların ihtiyaçlarını belirlemesi, rekabet alanında avantajlı hale gelmesini sağlayan en önemli departman İnsan Kaynaklarıdır. Bu sebeple İnsan Kaynakları departmanının  çalışma tarzı ve anlayışı firmalar için hayati önem taşımaktadır. İK, insan gücünün doğru kullanılmasının yanı sıra firmanın kârlılığını da yakından ilgilendiren bir konudur. Konferans şirketlere, kurumlara ve kişilere İK konusundaki güncel konuları ve durumu konuşabilecekleri bir ortam yaratmaktadır. Bunun yanı sıra konferans 2020 ve ilerisi için sektörün gelecek politikaları, yenilikleri, gelişmeleri, beklentileri ve fırsatları için değerlendirme imkanı sunacaktır. Konuşmacıların arasında konu ile ilgili sektörün önde gelen yöneticileri ve liderleri olacak. Konferans bu yönüyle, gerek stratejik bilgi edinimi gerekse katılımcı firmalar ile ticari ilişkileri geliştirme açısından önemli ve verimli bir konferans olacaktır.
beydağ escortKonferans katılımcı profili olarak Türkiye’de bulunan 20’nin üzerinde farklı, hemen hemen her sektörden İK sistemleri kullanan, kullanmayan veya geçiş yapacak olan firmaların CEO,  CHRO, CFO, CTO’lar, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları, İnsan Kaynakları Direktörleri ve Müdürleri, İş Çözümleri Direktörleri ve Müdürler, Finans Direktörleri ve Müdürleri,  Operasyon Yöneticileri, BT Yöneticileri, Muhasebe Müdürleri ve Yöneticileri, Sistem Müdürleri, Proje Müdürleri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu  benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.

3. İK Metrik ve Analitikleri Konferansı 18 Mart 2020’de İstanbul’da Istanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşicek. Konferans ile ilgili katılım şartları ve program detaylarına  buradan ulaşabilirsiniz.

 

KONUŞMACILAR

▪ NESLİHAN O. GÜMRÜKÇÜ – Genel Müdür Yrd. – SCHNEIDER ELECTRIC
▪ TANKUT ÇIĞIR – HR Analytics & Deniz Academy SVP – DENİZBANK
▪ KENAN KAYHAN – Region Reward & HR Analytics Head – PLADIS GLOBAL
▪ DR. AHMET KARAHAN – HR Analytics Manager – YAPIKREDİ
▪ ERSİN YILMAZ – İnsan Kaynakları Müdürü – EATON
▪ BERK ERTÜRK – İK Analitik ve İş Geliştirme Yöneticisi – TÜRKİYE FİNANS

NESLİHAN O. GÜMRÜKÇÜ – Genel Müdür Yrd. – SCHNEIDER ELECTRIC

 

TANKUT ÇIĞIR – HR Analytics & Deniz Academy SVP – DENİZBANK

 

KENAN KAYHAN – Region Reward & HR Analytics Head – PLADIS GLOBAL

 

DR. AHMET KARAHAN – HR Analytics Manager – YAPIKREDİ

 

ERSİN YILMAZ – İnsan Kaynakları Müdürü – EATON

 

BERK ERTÜRK – İK Analitik ve İş Geliştirme Yöneticisi – TÜRKİYE FİNANS