Connect with us

Dizi

9-1-1: Lone Star FOXCRIME Ekranlarında

Published

on

9-1-1 dizisinin yan hikayelerinin devam niteliğinde olan “9-1-1: Lone Star”, 4 Ocak’tan itibaren hafta içi her gün saat 21.25’te Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

FOXCRIME

Ryan Murphy imzalı spin-off dizi “9-1-1: Lone Star”, zor ve acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin yaşadığı risklerle dolu hayatını konu alıyor. Başrollerinde Rob Lowe ve Liv Tyler’ın yer aldığı dizinin hikayesi Texas’ta geçiyor.

New York’ta itfaiye şefi olan Owen Strand, Teksas’ta yeni bir ekip kurması için görevlendiriliyor. Oğlu ile birlikte oraya yerleşen Owen, bir yandan hayat kurtarmaya çalışırken diğer yandan kendi özel hayatındaki problemlerle uğraşmak zorunda kalıyor.

“9-1-1: Lone Star” Ocak’tan itibaren hafta içi her gün saat 21.25’te Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında!

Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.