Connect with us

Sinema

Aksiyon Yıldızları FilmBox Extra Ekranlarında 

Published

on

FilmBox Extra

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor. 

22 – 29 Mart tarihleri arasında aksiyon sinemasına damga vurmuş 3 yıldız, Keanu Reeves, Bruce Willis ve Liam Neeson, birbirinden heyecanlı 3 filmle FilmBox Extra ekranlarında olacak.

Gri Kurt (The Gray) – 22 Mart Pazartesi Saat: 19.30

Pazartesi akşamı ekranlara gelecek filmin baş rolünü Schindler’in Listesi filmindeki rolü ile En İyi Erkek Oyuncu Oscarına aday gösterilen Liam Neeson üstleniyor. Filmin öyküsünde, Alaska’da petrol sondajında çalışmak için görevlendirilen bir ekip, uçaklarının düşmesi sonucu bölgenin vahşi ve ıssız bir alanında mahsur kalırlar. Grubun başı olan Ottway ekibin vahşi doğada aç kurtlara karşı hayatta kalabilmesi için elinden geleni yapmak zorundadır. Hem kaza sonrası aldıkları ölümcül yaralar, hem de insanı donduran hava koşulları karşısında kurtlara yem olmadan buradan kurtulabilecekler midir?

Rehine (Hostage) – 23 Mart Salı Saat:  21.30

Salı akşamı FilmBox Extra ekranlarına gelecek filmin baş rolünü ise muhteşem filmleriyle dünyanın en sevilen yıldızlarından Bruce Willis üsteniyor. Filmde, eski bir rehine kurtarma pazarlıkçısı müthiş bir ikileme düşüyor. Hayatı boyunca masumları koruyan Jeff Talley, yeni bir rehine krizini çözmek için olay mahalline geldiğinde, kendi ailesinin de bir başka olay mahallinde rehin tutulduğu bilgisiyle sarsılır. Aile ve görev arasında kalan Jeff kimi kurtaracaktır; hiç tanımadığı bir aileyi mi, yoksa kendi ailesini mi?

FilmBox Extra

İlk Kurşun (First Kill) – 26 Mart Cuma Saat: 21.30

Bruce Willis’in başrolü Hayden Christensen ile paylaştığı film, bir banka soygunu sonrası rehin alınan oğlunu kurtarmak için mücadele eden bir adamın hikâyesini anlatıyor. Başarılı Wall Street brokeri olan Will, oğlu Danny ile bağlarını yeniden sağlamlaştırabilmek için ailesini büyüdüğü yere tatile götürür. Will ve Danny avlanmaya çıktıkları sırada, ters giden bir banka soygunu sonucu bir polis memurunun öldürülmesine tanık olurlar. Danny suçlular tarafından rehin alındığında, Will polis şefinin cinayet soruşturmasını engellemek ve oğlunun hayatı karşılığında çalınan parayı geri almak zorunda kalacaktır.

FilmBox Extra

John Wick 2 – 29 Mart Pazartesi Saat: 21.30

29 Mart Pazartesi Keanu Reeves’in oyunculuğuyla dünya çapında fenomen haline gelen serinin ikinci filmi ekranlarda olacak. Filmde Emekliye ayrılmış olan John Wick can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmektedir. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir.

FilmBox Extra izlemek isteyen sinema severler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca, FilmBox websitesi ve FilmBox Live uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox Extra’nın yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.