Connect with us

Müzik

Argos Akustik Geceleri Vadi Sahnesi’nde

Published

on

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia’da ‘’Argos Akustik Geceleri Vadi Sahnesi’’ açıkhava konserleri başlıyor. Güvercinlik Vadisi’nin tam kalbinden Kapadokya’ya yayılacak müzik şöleni kapsamında 23 Temmuz’da nilipek., 22 Ağustos’ta Bülent Ortaçgil, 11 Eylül’de ise Deniz Tekin sahne alacak.

Argos

Bulunduğu bölgenin benzersiz dokusunda unutulmaz bir deneyim sunan Argos in Cappadocia, gerçekleştirdiği kültür sanat etkinlikleriyle de bu deneyimi bir üst boyuta taşıyor. Otel içerisinde yer alan ve birbirinden özel sanatçıları ağırlayacak Argos Akustik Geceleri Vadi Sahnesi’ nde bu yıl nilipek., Bülent Ortaçgil ve Deniz Tekin sanatseverlerle buluşuyor.

23 Temmuz Cuma akşamı nilipek.’in sahne alacağı ilk konserde müzikseverleri Kapadokya’nın büyülü atmosferinde, yıldızların altında benzersiz bir konser deneyimi bekliyor. Türkiye’de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil ise en özel şarkılarıyla 22 Ağustos Pazar akşamı Vadi Sahnesi’nde olacak. 11 Eylül Cumartesi akşamı gerçekleşecek serinin son konserinde ise Deniz Tekin Kapadokya’daki müzikseverlerle buluşacak. Konser serileri sonbahar ve kış aylarında da doğal ve mükemmel akustiğiyle Türkiye’nin en özel konser mekânlarından biri olan Bezirhane’de devam edecek.

Tıraz Kalesi’nin alt kısmında yer alan bahçelerin ortasında konumlanan Vadi Sahnesi’nde benzersiz bir konser deneyimi yaşamak isteyenler herkese açık konserler için yerlerini şimdiden ayırtabilir.