Connect with us

Dizi

Atiye 3. ve Son Sezonuyla 17 Haziran’da Netflix’te

Published

on

atiye

Atiye 3. ve son sezonuyla 17 Haziran’da Netflix’te. Soyunun izlerini takip eden Atiye, bizi Göbeklitepe’nin sırrına götürecek ve bu sır, dünyanın geleceğini belirleyecek…

Dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix’in merakla takip edilen dizisi “Atiye” 3. sezonu ile Haziran’da izleyiciyle buluşacak. Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan gizemli yolculuğu Kapadokya ve Mardin gibi tarihe rehberlik eden bölgelerin ardından yine Göbeklitepe’de son bulacak.

Yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği, Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı Atiye son sezonunda yönetmen koltuğunu ise  Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaşıyor.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya gibi değerli isimlerin yer aldığı dizinin final sezonuna ise başta Selma Ergeç, Senan Kara ve Lara Tonka olmak üzere birbirinden başarılı isimler katıldı.

Final sezon konusu: Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye’yi (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye’yle Erhan yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye’yle Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Atiye, 3. ve final sezonuyla 17 Haziran 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.