Connect with us

Genel

Beykoz Üniversitesi ‘Online Tercih Danışmanlığı’ ile Adayların Yanında!

Published

on

6- 14 Ağustos arası bu sene üniversite sınavına girmiş adayları zor bir tercih süreci bekliyor. Üniversite tercihleri için adaylar tercih edecekleri üniversiteleri araştırmaya başladılar. Beykoz Üniversitesi’nin tercih ve tanıtım günleri de başladı, ‘Online Tercih Danışmanlığı’ ile adayların yanında.

Beykoz Üniversitesi

Heyecanla beklenen YKS sonuçları 28 Temmuz’da açıklandı. Sınav puanlarını öğrenen üniversite adayı binlerce genç tercihlerini yapacak. Beykoz Üniversitesi’nde 1 Temmuz itibariyle “2020 Tercih ve Tanıtım Günleri” başladı. Tercih ve tanıtım günlerinde adaylar hijyen koşullları ve sosyal mesafenin sağlandığı Kavacık Yerleşkesi’nde yüz yüze üniversite ve tercihler hakkında akademisyen ve tercih uzmanlarından bilgi alabilecekleri gibi bu yıl “Online Tercih Danışmanlığı” hizmetinden de faydalanabilecek. Adaylar isterlerse üniversitenin ‘WhatsApp Tercih Hattı’ üzerinden de üniversite, programlar ve üniversite tercihleri hakkında bilgi alabilecek.

Online Tercih Danışmanlığı

‘Online Tercih Danışmanlığı’ hizmeti hafta içi her gün 10.00-16.00 saatleri arasında randevulu olarak gerçekleştirilecek. Adaylar randevu ve ‘WhatsApp Tercih Hattı’ hakkında detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirler.

 


Sitemizdeki haberlere buradan ulaşabilirsiniz.