Connect with us

Konser

BİFO, BU AKŞAM EVLERE GELİYOR

Published

on

BİFO, BU AKŞAM EVLERE GELİYOR

BİFO, bu akşam saat 20.00’de kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için borusansanat.com’da çok özel bir konser yayınlayacak. Geçen sezonun kapanışında, BİFO’nun sanat yönetmeni ve sürekli şefi Sascha Goetzel’le birlikteliğinin 10. yılı şerefine verilen “Sascha Goetzel 10. Yıl Konseri”nin ikinci bölümünün kaydı evlerden izlenebilecek.

 

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO)’nun geçen sezonun kapanış konseri olarak verdiği çok özel bir konseri, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için dijitale taşıyor. BİFO’nun sanat yönetmeni ve sürekli şefi Sascha Goetzel’le birlikteliğinin 10. yılı şerefine düzenlenen konsere resim, heykel, film ve enstalasyonlarıyla tanınan dünyaca ünlü sanatçı Carlito Dalceggio performansıyla eşlik etmiş ve konser, izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Borusan Sanat, BİFO’nun bu tarihi konserinin kaydının ikinci bölümünü izleyiciye açıyor.

 

“Sascha Goetzel 10. Yıl Konseri” bu akşam 20.00’de borusansanat.com’da yayında.

Borusan Klasik’le evlerde 24 saat kesintisiz klasik müzik

 

Borusan Sanat, ayrıca sağlık tedbirleri amaçlı evlerde geçirilen bugünlerde, internet üzerinden yayın yapan Borusan Klasik radyo ile evlere 24 saat kesintisiz klasik müzik dinletisi sunuyor. Borusan Klasik, zengin klasik müzik arşivi ve hayatın ritmine eşlik eden yayın akışıyla gün boyu yayında.

 

Borusan Klasik www.karnaval.com/borusanklasik adresinden veya mobil cihazlara indirilen @karnavalcom uygulamasıyla dinlenebilir.


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz. 


Sitemizdeki diğer Gündem haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.