Genel

Cem Yılmaz ve Kenan Doğulu Düeti Sıkı Fıkı’nın Programında!

Published

on

Can Şengün’ün birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı ve izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatacağı “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” adlı yepyeni program serisinin ilk konuğu Kenan Doğulu ve Cem Yılmaz oldu!

Can Şengün ile Sıkı Fıkı” serisi, başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Şengün’ün temposu hiç düşmeyen danslarla gerçekleştirdiği ilk bölümünde konuğu Kenan Doğulu oldu. “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında Şengün ve orkestrası eşliğinde şarkılarını, şarkı sözlerinin altındaki gerçek öyküleri Doğulu’nun ağzından dinledik.

Kenan Doğulu, Cem Yılmaz

“Cenazem bile neşeli olsun”

Şengün’ün Doğulu’ya bir yandan dans edip bir yandan da birbiriyle tezat oluşturacak bazı zor görevleri peş peşe verdiği yarışma bölümlerinde ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Ardından “En kötü özelliğin nedir” sorusunu soran Can Şengün’e “En kötü özelliğim her şeyi içime atmam. Sürekli etrafa neşeli görünmek istiyorum belki de bu yüzden cenazem bile neşeli olsun istiyorum.” yanıtını vererek izleyicileri önce neşelendirdi ardından da duygulandırdı.

Cem Yılmaz’dan “Kandırdım” yorumu

Doğulu’nun şarkılarının daha önce hiç duyulmamış versiyonlarıyla söylendiği programda Doğulu’nun “Kandırdım” şarkısını Cem Yılmaz ile seslendirdi. Kenan Doğulu ve başarılı orkestrası eşliğinde unutulmaz bir düet gerçekleştirdiler. Şarkının nakarat kısmında bir anda duran Cem Yılmaz, seyirciye “Bu şarkıyı biliyor musunuz? Bu şarkıyı ne diye biliyorsunuz? Mesela “Kandırdım” diye mi biliyorsunuz? Bu şarkının asıl adı “Dıkandırdım”dır” diyerek nakaratın kulaktaki tınısını vurgulayarak şarkıyı esprili bir şekilde söylemeye devam etti. Kahkaha krizine giren Kenan Doğulu ve seyirci şarkının yeni haline eşlik ederken Cem Yılmaz “bizde yalan yok” diyerek geceye eğlenceli anlar bıraktı.

Büyüleyici Kenan Doğulu ve Ceylan Ertem Düeti

Programda hem 90’lara hem de geleceğe dair oldukça ilginç konulara değinilirken “Tutamıyorum Zamanı” şarkısını söylemek için sahneye çıkan Kenan Doğulu “bugün güzel bir gün. Diğer sahnede de Kalben konseri varmış. Burada da bizler buluştuk yani böyle bir zamanda bizleri buluşturan ve her şeye rağmen ayakta kalabilen Zorlu PSM’ye çok teşekkür etmek istiyorum” açıklamasında bulundu. Ardından sevilen şarkısı “Tutamıyorum Zamanı”yı söylemeye başlarken sahneye Ceylan Ertem çıkarak Kenan Doğulu ile unutulmaz bir düet gerçekleştirdi. Ceylan Ertem “Tutamıyorum Zamanı” şarkısına eşsiz sesiyle getirdiği yorumuyla Can Şengün ve tüm seyircileri büyüledi.

 

 “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programının bir sonraki bölümü 23 Şubat Çarşamba akşamı saat 21.00’da Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşacak. 23 Şubat akşamı gerçekleştirilecek programın biletleri yakında www.passo.com.tr ‘de satışa çıkacak. 

Trendler

Exit mobile version