Connect with us

Genel

“Sosyal Medyada Ürün Tanıtanların ‘Memnunmuş Gibi’ Yapmalarıyla Dalga Geçiyorum”

Published

on

Dayı, Cuma gecelerinin vazgeçilmezi olmaya aday şov programında bu hafta ilk defa iki konuğu birden ağırladı. Yeni jenerasyonun genç yeteneklerinden oyuncu Deniz Işın ve Dayı’nın Kukla Kabare’deki partneri Nihat Maça ile program, Dayı’nın tabiriyle adeta “freni patlamış kamyon gibi tepetaklak yuvarlandı”. Delikanlı ve hınzır tarzıyla konuklarını dört dörtlük ağırlamayı bilen Dayı’nın eğlenceli sohbetine komik skeçler, oyunlar ve Pandami Music’in keyifli parçaları da renk kattı.

dayı

Dayı Şov’da bu hafta sohbet ve eğlence ikiye katlandı. Son dönemin beğenilen genç oyuncularından Deniz Işın ile Dayı’nın Kukla Kabare’deki partneri Nihat, programın bu haftaki konukları oldu. Işın ile Maça hem Dayı’nın karşısındaki keyifli tavırları hem de kendi aralarında yakaladıkları gülümseten enerji ile programa renk kattı.

“Artık çıtayı düşürmeyeceğiz”

Stüdyoya gelen ilk konuk Deniz Işın’dı. Dayı, “Güzellikte birinci, oyuncu, sarışın, Deniz Işın” diyerek sunduğu genç konuğuna “Sarı” diye hitap etmeyi uygun gördü. Bir önceki bölüme konuk olan Ecem Erkek ile geçirdikleri eğlenceli anları hatırlatan Dayı, “Artık çıtayı düşürmeyeceğiz” dedi. Işın, her bölümde olduğu gibi bir önceki konuğun anı defterine yazdıklarını okudu ve Ecem Erkek’in Dayı’ya telefon numarasını bıraktığını gördü.

Aslen kimya mühendisliği mezunu olduğunu anlatan Deniz Işın, kimyadan oyunculuğa geçtiğini, video çekerek bu işe başladığın ve sonra oyunculuk eğitimi aldığını söyledi. Dayı’nın gençlere tavsiyesini sorduğu Işın, “Hayallerinizin peşinden koşun” dedi.

dayı

“Sosyal medyada ürün tanıtımı yapanların ‘memnunmuş gibi’ yapmalarıyla dalga geçiyorum”

Işın, Instagram’da ün kazandığı dönemle ilgili de Dayı’nın sorularını yanıtladı. Ürün tanıtımı yaparken ürünlerden “memnunmuş gibi” yapanlarla dalga geçtiğini söyledi; “Ben samimiyetimi bozmamaya çalıştım” dedi.

Hülya Avşar’dan Tavsiye

Son olarak Leyla ile Mecnun’daki Leyla rolüyle yıldızı parlayan ve bugüne dek Hülya Avşar, Tarkan, Murat Boz gibi starlarla yolu kesişen Işın’a Dayı, Avşar’dan tavsiye alıp almadığını sordu. Işın, “Hülya ablayla çok iyi anlaşıyorduk. Çok komik, çok eğlenceli biri. En unutmadığım tavsiyesi, ‘dışarıdaki insanları kafaya takarak bir yere varamazsın’ oldu” dedi.

Nihat ile Dayı’nın Arasına Nifak Tohumu Sokmaya Çalıştı

Dayı’nın hayran kitlesi tarafından heyecanla karşılanan Nihat Maça ise, Deniz Işın’ın Dayı ile arasında nifak tohumu sokma denemelerine maruz kaldı. Işın’ın Maça’ya, “Seni istemedi mi programda? Neden yalnız yapıyor? Birlikte yapsaydınız ‘Dayı ve Nihat’ım Şov’ olurdu” şeklinde takılması üzerine Dayı, “Ben kendimi yakarım, üzerime benzin dökerim, Nihatsız olmaz dedim” diyerek kendini savundu.

dayı

 

“Nihat’la Ilık Ilık” Başarıyı Yakalayamadı

Bu yorumların üzerine Dayı, koltuğunu bir süreliğine Nihat Maça’ya devretti. Dayı’nın “Nihat’la Ilık Ilık” ismini verdiği şovda Nihat’ın performansı Dayı ile eğlenceli bir sohbete sahne oldu. Maça, programa “Hızlı Sorular” bölümünde Dayı’nın hostesi olarak devam etti.

Dayı sonrasında kendi koltuğunda bir de Deniz Işın’a bir şans verdi. Kendi astroloji programını yapan Işın ile sonrasında birlikte doğaçlama bir sahne oynadılar. Program, Deniz Işın’ın İzmir’i, Nihat Maça’nın Deniz Işın’ı, sonra her iki konuğun birden Dayı’yı övdüğü, övgü maratonu ile son buldu.

“Dayı Şov” her Cuma saat 23.00’te canlı yayınla GAİN’de yayınlanıyor. Kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için tüm bölümlere yine GAİN’de yer veriliyor.

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.