Connect with us

Gündem

Discovery Inc., “Adreslenebilir TV Reklamları” İçin Admongrel’i Seçti

Published

on

Discovery Inc., Türkiye’deki ulusal kanalları DMAX ve TLC için Adreslenebilir TV Reklam Ortağı olarak Admongrel’i seçti.

Discovery Inc., Türkiye’deki ulusal kanalları TLC ve DMAX için Adreslenebilir TV pazarında reklam hizmetleri sunmak üzere stratejik ortağı olarak Admongrel’i seçti. Admongrel, yenilikçi teknolojisi ile Türkiye pazarında günlük 2,5 milyon tekil hane erişimine ve 7,5 milyon izlenime sahip.

Discovery Inc.

Admongrel’in kurucu ortaklarından Atila Madakbaş şunları söyledi:

“Hızla büyüyen adreslenebilir TV reklam pazarında, yayıncıların iş akışlarına ve aynı zamanda hanelerin TV’lerine entegre olabilmek, deneyimli iş ortakları gerektirir. Discovery’nin gelir akışlarını arttırmanın yanı sıra, ülkedeki izleyici davranışlarını gerçek zamanlı olarak anlamalarına yardımcı olmaktan ve bu konuda bize olan güvenlerinden dolayı gurur duyuyoruz. Adreslenebilir TV pazarını birlikte büyütmeyi ve pazara yenilikçi hizmetler getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Discovery Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Egemen İnce, “Admongrel, bölgede Adreslenebilir TV pazarını kurdu ve ortaklarına sürekli olarak değerli istatistik ve yenilikçi reklam hizmetleri sunuyor” yorumunu yaptı.

Admongrel, Londra ve İstanbul merkezli bir Adreslenebilir TV şirketi olarak, 60’tan fazla TV kanalına yenilikçi Adreslenebilir TV ve reklam hizmetleri sunmaktadır.