Connect with us

Kitap

Eve Dünyayı Sığdıran Sihirli Formül: Kitap

Published

on

EVDE KİTAP OKUMA ZAMANI

 

KİTAPLAR EVİNİZE DÜNYAYI GETİRİYOR

 

KİTAPLAR EVDE DÜNYANIN KAPILARINI AÇAR

 

Koronavirüs salgını nedeniyle evde vakit geçirmek zorunda kalan çocuklar kitapların sihirli satırlarıyla dünyayı minik odalarına sığdırabilir! “Kitap okumanın tam zamanı” diyen Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık), koronavirüs günlerinde kitapların sihirli dünyasını evlere taşıyor. Kitapçılara, AVM’lere gitmenin mümkün olmadığı bugünlerde Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık), hem çocuklara hem de ailelerine destek olmak amacıyla birbirinden zengin içerikteki kitaplara, internet sitesi üzerinden kargoyla ulaşılmasını sağlıyor. Redhouse Kidz, internet sitesinden verilen kitap siparişlerini kısa zamanda evlere ulaştırıyor; “Evde Kal Fırsatları Kaçırma” kampanyasıyla okurlarına %50’ye varan indirim imkânları sunuyor.

KİTAP

KİTAP


manisa escort

KİTAP

KİTAP

 

EVDE HAYALLERİNİ GELİŞTİR

 

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle dijital dünyaya taşındığımız bugünlerde, Redhouse Kidz ve Redhouse Yayınları instagram hesaplarında evde verimli vakit geçirmek için birçok etkinlik ve öneriye de yer veriliyor, anne babalara çocuklarıyla birlikte yapabilecekleri içerikler sunuluyor. Yazarlarla ve çizerlerle eğlenceli videolar, başı ya da sonu çocuklar tarafından yazılabilecek kısa hikâye ve bilmeceler hazırlanıyor. Çocuklar, hayal dünyalarını geliştirmeleri için okudukları kitapta onları en çok etkileyen bölümü hayallerinde canlandığı şekilde resmetmeye çağrılıyor.

 

Etkinliklere https://www.instagram.com/redhousekidz/  adresinden ulaşılabiliyor.

 

SEV Yayıncılık:

SEV Yayıncılık, kökleri 1861 yılında yayımlanan ilk İngilizce-Türkçe Redhouse sözlüklere kadar uzanan köklü bir yayıncılık geleneğine sahiptir. Bugün Redhouse markası altında onlarca çeşit sözlük ve eğitim aracı yayımlarken, Redhouse Kidz markasıyla çocuk kitapları yayıncılığı alanında önemli yayınevleri arasında yer alıyor.

 

instagram.com/redhousekidz/

facebook.com/RedhouseKidz/


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.