Connect with us

Müzik

Ezgi Erol’un İlk Teklisi “Aramızda Kalsın” Tüm Dijital Platformlarda Yayında

Published

on

Ezgi Erol'un

Disney prensesi Moana’nın Türkçe sesi ve müzikal oyuncusu Ezgi Erol, ilk teklisi “Aramızda Kalsın”ı 25 Eylül Cuma günü yayınladı. Sözü müziği kendisine ait olan şarkının klibi de aynı gün müzikseverlerle buluştu.

Ezgi Erol'un

Bugüne kadar; ‘Mutluluk’, ‘İstanbulname’, ‘Seni Seviyorum Mükemmelsin, Şimdi Değiş’ gibi sevilen müzikallerle izleyici ile buluşan Ezgi Erol, ilk teklisi “Aramızda Kalsın” için, Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekilen, kahvaltı masasında geçen, izleyenlere adeta bahar havası tattıran klibini de aynı gün müzikseverlerin beğenisine sundu.

Kendini bildiğinden beri şarkı söyleyen, bugüne kadar sevilen birçok müzikalin yanı sıra Onur Ünlü’nün Beş Kardeş ve Dudullu Postası dizilerinde üstlendiği rolleriyle de izleyiciyle buluşan Ezgi Erol, şarkının ortaya çıkış hikayesini şu sözlerle anlatıyor: “Cemal Süreya’ya katılıyorum; kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı. Sevdiklerimle, çaylı, sohbetli, uzun kahvaltıları çok seviyorum. Bu nedenle özellikle sabahları yalnızsam bir hüzün çöküyor içime. Yıllar önce İstanbul’da böyle yalnız bir kahvaltı sofrasında yazmıştım ‘Aramızda Kalsın’ı. Şarkıda geçen güzel kedim ‘Kuzu’m hayattaydı o zaman. Beklenen sevgiliye hitap eden, eğlenceli, cilveli bir Ezgi geliverdi içimden. Değerli aranjör dostum Alper Yazıcı heyecanımı paylaştı ve kayıtların bir kısmını tamamladık. Lakin hayat, acı tatlı vesilelerle bekletti şarkımın çıkışını. Yıllardır zamanını bekliyordu ‘Aramızda Kalsın’.”

ARAMIZDA KALSIN
Söz – Müzik: Ezgi Erol
Düzenleme: Alper Yazıcı
Gitar – keyboard – davul: Alper Yazıcı
Solo keman: Özcan Şenyaylar
Yaylılar: Özcan Şenyaylar Yaylı Grubu
Vokal kayıtları: Erekli – Tunç Stüdyo
Mix-Mastering: Alper Yazıcı
Klip yönetmen: Gökhan Özdemir
Prodüksiyon: Halis Taner Atabey
Saç – Makyaj: Uğur Ağagil
Styling: Ezgi Erol
Kedi: Biber
Yönetmen Asistanı: Can Özmutlu
Kurgu: Gökhan Özdemir
Color: The Post Brothers/Ercan Küçük
Yapım: Utku Ege Erol – Ezgi Erol
Fotoğraflar: Gökhan Özdemir
Basın İletişim: İnci Şirin


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.