Connect with us

Sanat

“Geleceğin Renkleri” Müze Gazhane’nin Ev Sahipliğinde Gerçekleşiyor

Published

on

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin eserlerini İstanbullu sanatseverlerle buluşturmak amacıyla İstanbul Gönüllüleri tarafından hayata geçirilen “Geleceğin Renkleri”  Müze Gazhane’de sergilenecek.  9 Ocak-5 Şubat’ta gerçekleşecek. Sergi, her gün 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ücretsiz olarak ağırlayacak.

“Geleceğin Renkleri” Müze Gazhane’de Sanatseverlerle Buluşuyor

Sergi ile üniversitelerin güzel sanatlar bölümlerinden mezun olan ve gelecek vaat eden sanatçı adayı öğrencilerin eserlerinin sanat camiası ve halkla buluşturulması amaçlanıyor. Sanatsız kalan bir toplumun çağdaşlıktan uzaklaşacağı olgusundan hareketle gerçekleştirilen çalışma sanatçı ve sanatsever olarak gençlerin sanata ulaşılabilirliğine de katkıda bulunmayı hedefliyor.

Müze Gazhane :Geleceğin Renkleri

Müze Gazhane :Geleceğin Renkleri

İstanbul’da bulunan Güzel Sanatlar Fakültelerinin bölümlerinden  mezun olmuş öğrencilerin eserlerini sanatseverlerle buluşturacak olan sergi İBB’nin desteği ile hayata geçiyor.

*İstanbul Gönüllüleri, kamusal hizmetler konusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’yle ortak hareket eden ve 16 milyon İstanbullu için çalışan kent gönüllüleridir.