Connect with us

Müzik

Gülinler ile “Bir Masada Oturduk” Bu Hafta Kamufle’yi Ağırlıyor

Published

on

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler ile Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta Kamufle’yi ağırlıyor. 

Her Cuma Zorlu PSM Youtube kanalından izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 2 Nisan akşamı saat 20.00’de yayında.

gülinler

Dijital dünyada farklı formatlardaki içeriklerini seyirciyle buluşturmaya devam eden Zorlu PSM’nin şu sıralar ilk solo müzik albümü için hazırlıklarını sürdüren Gülinler ile “Bir Masada Oturduk” programı YouTube izleyicileriyle buluşuyor.

Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümünde adını hayatı boyunca kullandığı otobüs hattından alan ikinci albümü “19T”yi geçtiğimiz aylarda dinleyicilerinin beğenisine sunan ve yükselen yerli rap sahnesinin dikkat çeken isimleri arasında adı anılan Kamufle konuk oluyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 2 Nisan’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

Zorlu PSM Youtube kanalı için:

https://www.youtube.com/channel/UC8882ICs-Exdx6leIfOUclg?view_as=subscriber

gülinler