Connect with us

Gündem

“İbrahim Selim ile Bu Gece”nin Bu Haftaki Konuğu Norm Ender!

Published

on

Her hafta Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in sevilen şovu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, yakın zamanda çıkardığı ‘İhtiyacım Yok’ parçası ile sosyal medyada rekorlar kıran rapçi Norm Ender oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşanan programda sevilen rapçi Norm Ender’in kendisiyle ilgili samimi itirafları ve mütevazı tavrı seyircinin beğenisini topladı.

Sorulan sorulara verdiği içten tavrıyla da seyircinin ilgisini çeken rapçi, yaramaz bir çocuk olmamasına rağmen zaman zaman yaptığı yaramazlıkların suçunu kız kardeşinin üzerine attığını itiraf etti. Aslen İzmirli olduğunu belirten ünlü rapçi, İzmir’de gerçekleştirdiği bir organizasyonda kapıdaki insanların kendisini tanımaması sebebiyle içeri alınmadığını, görevlileri ikna etmek için posterlerde yer alan resmini bile gösterdiğini ancak kimseyi ikna edemeyince en sonunda kendi organizasyonuna para vererek katılmak zorunda kaldığını anlatması seyircileri kahkahaya boğdu.

Geçtiğimiz yıllarda hem sanat camiası hem de özel şirketlerce büyük bir ilgiyle karşılanan fidan bağışlama kampanyası “Fidan Challenge”ı başlatan kişi olan rapçi, kampanyanın bu kadar büyük bir ilgiyle karşılanmasının kendisinde şaşkınlık yarattığını, Tema Vakfı’nın bile konudan daha sonra haberdar olduğunu anlattı.

Eğlencenin bir an olsun eksik olmadığı “İbrahim Selim ile Bu Gece”de programın en sevilen bölümlerinden olan “fondip” bölümünde seyircilerden birinin mırıldanarak söylediği ve çeşitli platformların dünya listelerinde kendine yer edinen “Mekanın Sahibi” şarkısını Norm Ender’in de bilememesi sahnede eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu.

ibrahim selim

Zorlu PSM yeni sezonunda #mesafeliamabirlikte

Etkinliklere katılmayı sabırsızlıkla bekleyen tüm sanatseverlere steril ve güvenli bir deneyim ortamı yaratmak için yönetmeliklerde yer alan kuralları harfiyen uygulayan Zorlu PSM; aldığı  önlemler çerçevesinde ateş ölçümü, fiziki mesafe kuralları, dijital bilet, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamalarını #mesafeliamabirlikte mottosuyla hayata geçirmeye başladı. Günlük rutin temizlik süreçlerinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel ekiplerin desteğiyle dezenfekte de edilen Zorlu PSM, yakın zamanda hayata geçirdiği dijital bilet uygulaması ile de sanatseverleri etkinliklerle buluşturmak için gereken bütün kolaylıkları sağlamayı sürdürüyor. Hem Zorlu PSM içinde hem de gösteri salonlarındaki klima santrallerinde %100 taze hava ile çalışan, virüs ve bakterilere karşı korunmada en etkili yöntem olarak öne çıkan UVC (Ultraviyole) teknolojisi ile seyirciler açık hava güveninde etkinlik deneyimi yaşayabilecek.


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.