Connect with us

Gündem

İnstitut Français İnstagram Live Yayınlarını Kaçırmayın!

Published

on

MAYIS AYI KONUKLARIMIZ
REMİ PANOSSİAN VE OKAN BAYÜLGEN

 

Institut français de Turquie’nin gerçekleştirdiği bu online etkinlik ile Fransız veya Fransa ile bir bağlantısı olan ünlüleri bir araya getiriyor. Davetlilerin her biri kültür alanında kendini kanıtlamış sanatçılardan oluşuyor. Bir süredir devam eden Instagram Live yayınlarımızın, Mayıs ayının son iki konuğu Rémi Panossian ve Okan Bayülgen.

Institut français de Turquie, İstanbul şubesinin 13 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21’de  Instagram Live konuğu ünlü Fransız piyanist Rémi Panossian. Kısa bir sohbetten sonra Rémi Panossian’nun müzikal performansına tanık olabileceksiniz.

Rémi Panossian, melodi aşığıdır. Canlı performansları enerjik, büyüleyici ve organik : bu muhteşem enerjisine sizde şahit olun. Bunun için, Çarşamba akşamı saat 21’de buluşalım.

Institut francais de Turquie’nin bir sonraki konuğu, 20 Mayıs Çarşamba günü, ünlü sunucu, fotoğrafçı ve oyuncu Okan Bayülgen olacak. Kendisiyle gerçekleşecek söyleşiyi takiben, Fransızca okumada bulunacak.

@institutfrançaisdeturquie Instagram hesabını takip edip, Haziran ayında gerçekleşecek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.