Connect with us

Genel

Keyifli Zaman Geçirmek İçin 5 Kutu Oyunu

Published

on

Evden çıkmadığımız şu günlerde ailemizle beraber keyifli bir aktivite yapmak için bu haberimiz de sizlere 5 kutu oyununu bir araya getirdik.

Monopoly

Monopoly

Kutu oyunları denince ilk akla gelen oyunlardan birisi de Monopoly’dir. Herkesin bir aklının ucunda her zaman emlakçılığın olduğu ülkemiz de tam da bizlere göre bir oyun olan Monopoly, emlak yeteneğinizi kanıtlamak ve stratejinizle kendinizi gösterme fırsatı sunuyor. Mülkleri satın alabilir, diğer oyuncularla anlaşmalar yaparak emlak kralı olabilirsiniz. Buraya tıklayarak satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.


Scrabble

Kelime dağarcığınızı güçlü olduğunu düşünüyorsanız bu oyun tam da size göre! Oyun tahtası üzerine elinizde ki harflerle kelime türetmeye çalıştığınız bu oyun sandığınız kadar kolay değil. Her tur biraz daha zorlaşan bu oyun da rakiplerinizden daha çok kelime  bilerek değil daha yüksek puanlı kelimeler türeterek kazanabilirsiniz. Satın almak ve incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Maaş Günü

Hasbro’nun herkesin bilmediği ama keyifli olan bu oyunuyla ay sonunu iflas etmeden getirebilecek misin ? Diğer kutu oyunlarından sıkılanlar için bu sefer bu kutu oyunun da emlakçılık yapmıyorsunuz ve ay sonunu paranızı bitirmeden getirmeye çalışıyorsunuz. İncelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Scotland Yard

Scotland Yard’da amaç, Londra sokaklarında kaçan Bay X’ı yakalamak. Dedektifler bir takım halinde onun nerede olduğunu tahmin etmeye çalışacak. Bay X ise dedektiflerden kaçmaya çalışıcak. Diğer oyunlardan oldukça farklı olduğu kadar eğlenceli bu oyunu incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Pictureka

Pictureka

Hızlı bulan ve ilk bulan kazanır! 3×3 büyüklüğünde oyun tahtasıyla  çok daha büyük ve farklı olan pictureka ile hızlan ve kazan. 3 farklı kart çeşidinin olduğu bu oyun da kartlar da yazan görevleri süren bitmeden ve bulabildiğin kadar bulman istenilen bir oyun eğlenceli olduğu gibi zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız. İncelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Daha fazla bu tür haberlere buradan ulaşabilirsiniz.