Connect with us

Müzik

Lara Kahmi, Multitap Grubunun “Parmakların” Şarkısına Klip Çekti

Published

on

LARA KAMHİ, MULTİTAP GRUBUNUN “PARMAKLARIN” ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ!

Çağdaş sanatçı ve yönetmen Lara Kamhi, sevilen müzik grubu Multitap’ın “Parmakların” şarkısına klip çekti! Kamhi’nin, kendi imkânlarıyla evinde tek başına çektiği klipte, kendisinin geçmişten bugüne görüntülerinin yanı sıra 2010-2020 arasında çektiği bazı soyut görüntüler de yer alıyor. “Parmakların” klibi, YouTube’da ve diğer sosyal medya platformlarında yayınlanmaya başladı.

Lara Kamhi, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Multitap grubunun No:3B adlı albümünde yer alan “Parmakların” şarkısına klip çekti. Yönetmen koltuğunda oturduğu klip için aynı zamanda kamera karşısına da geçen Kamhi, kendine özgü tarzını yansıtan videoda 2010-2020 arasında çektiği görüntülere de yer verdi. batıkent escort bayan

COVID-19 pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinden önce başladığı klip projesini bu süreçte tamamlayan Kamhi’nin çektiği “Parmakların” klibi, kendisinin kurduğu Prizma Productions Istanbul çatısı altında yayınlanıyor.

10 yılı aşkın bir süredir sinematik sanatlar alanında üretim yapan Lara Kamhi, sarmal ve deneysel sinema pratiğini yurt içi ve yurt dışı sergilerde, festivallerde, kamusal alanlarda ve müzelerde sergilemeye devam ediyor. Sanatçı aynı zamanda, ilk uzun metraj filmi “Chaosmos”a yönelik çalışmalarını da sürdürüyor.