Connect with us

Gündem

METT Hotels & Resorts Bodrum’da Açılıyor

Published

on

METT Hotel

Bir Sunset Hospitality markası olan METT Hotels & Resorts’un dünya çapındaki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Mayıs ayında kapılarını açıyor.

METT Hotel

 Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT Hotels & Resorts; sosyalleşme ve eğlence merkezli bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif, rahat ve yepyeni bir otel koleksiyonu. Deniz kıyısındaki lokasyonlarda Akdenizli kimliğiyle faaliyet gösterecek koleksiyonun ilk oteli ise, METT Hotel & Beach Resort Bodrum.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, önünde apansız uzanan Ege manzarası ve kristal berraklığındaki sularına demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Lobiye girer girmez konukları karşılayan sanatçı Laura Margarita’nın doğadan ilham alan dev boyutlu eserleri, tepeden görülen uçsuz bucaksız denizin maviliklerine karışıyor.

Modern, minimalist ve bohem-şık bir stilde tasarlanmış otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 31 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da, uzun veya kısa dönem konaklamalar için misafirlerin hizmetinde. Otelde ayrıca, retro stilde tasarlanmış bir sonsuzluk havuzu, bir kapalı havuz, geleneksel Türk hamamı, MOI Spa, RAISE Fitness ve yine özel havuzu bulunan, gün boyu kişisel hizmet alınabilen geniş kabanalar bulunuyor.

Sade bir stili tanımlayan özel kapsül koleksiyonu ise, METT Butik’te bu yaz Bodrum’un sahil hayatına yeni bir renk katmaya hazırlanıyor.

Uzun, Akdenizli sofralar, unutulmaz anılar…

METT Bodrum deneyiminin merkezinde, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı ile sosyalleşmenin yer aldığı Akdenizli bir yaşam tarzı sunuluyor. Küresel olarak öncü restoran konseptleri geliştiren ve bu alanda büyüyen bir yatırım ve yönetim şirketi olan Sunset Hospitality Grubu, yeme-içme sektöründeki deneyimini Bodrum’daki oteline de taşıyor.  Deniz kenarında, açık havada yenen yemeklerden, rahat bir atmosferde sunulan modern İtalyan mutfağına geniş bir gastronomik yelpaze barındıran METT Hotel & Beach Resort Bodrum; Folie Restaurant & Sea, Mood Lounge Bodrum, Otto, Isola Manzara Gardens restoranları ve özgün eğlence anlayışıyla Bodrum’un yeme-içme sahnesine değer katmayı hedefliyor.

METT Hotel

METT Hotel & Beach Resort ile Folie’de yaşamı kutluyoruz!

Provensal stildeki muhteşem menüsü ve kabaret tarzı eğlence anlayışı ile düzenli olarak farklı sanatçı ve DJ’leri ağırlayacak, alışılmış “beach club” kavramına yeni bir soluk getirerek deniz kenarında geçirilecek harika bir günü yeniden tanımlayan Folie bu yaz, Akdenizli bir tatil anlayışını içten bir eğlence duygusu ile harmanlayarak yaşamın güzelliklerini kutlayanların buluşma mekanı olacak.

Otelin Genel Müdürü İlker Yörükoğlu, METT Bodrum’da Akdeniz insanına özgü yeme-içme tecrübelerini, hayat tarzını, içten bir eğlence anlayışını hepimizin çok sevdiği neşeli, telaşsız Akdenizli rahatlığıyla sunacağız. Bu hayat tarzını benimseyen, rahat, sosyal buluşmaları ve yaşamın güzelliklerini kutlamayı ilke edinmiş insanların doğal buluşma mekanı olmak istiyoruz. Doğayla ve kendimizle barışık, bulunduğumuz ortama katkı sağlayan, yerel değerleri önemseyen ve bunlardan beslenirken bu değerleri de destekleyen bir yapımız var. Restoranlardan spa’ya, kullanılan ürünlerden otelin dekorasyonuna, çevresel konulara yaklaşımımızdan eğlence anlayışımıza kadar her an ve her yerde Akdenizli kimliğimiz ve insanları buluşturma misyonumuzla ön planda olacağız” dedi.

METT Hotels & Resorts markasıyla dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan heyecan duyduklarını belirten Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez ise otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Bodrum, yaşatmak istediğimiz Akdeniz hayatının tüm unsurlarını kucaklayan bir lokasyon; zarif, rahat, sosyal, davetkar ve daima insanı yenileyen bir yanı var. Diğer taraftan, uluslararası markaları ve kendine ait özel misafir kitlesi ile dünya çapında önde gelen bir tatil noktası. Bodrum’a yepyeni ürünlerimizle değer katmayı hedefliyoruz.”