Connect with us

Kitap

Olağanüstü On Beş Uygarlık Epilson’un Tarih Atlasında!

Published

on

Thiago de Moraes’in yazdığı ve resimlediği Tarih Atlası Moğollardan Osmanlılara, İnka’dan Avrupa’ya farklı dönemlerden on beş olağanüstü kültürün dünyayı nasıl deneyimlediğini muhteşem çizimlerle anlatıyor. Atlas ile hem çocuklar hem de yetişkinler bir yandan dünyayı dolaşıyor, bir yandan da imparatorlar, kaşifler, mucitler, korsanlar, astronotlar ve daha birçok önemli karakterle tanışıyor.

Tarih Atlası

Tarih Atlası

Kahramanları, Kötü Karakterleri ve Renkli Haritalarıyla Olağanüstü On Beş Uygarlık Epilson’un Tarih Atlasında!

Uygarlıklar arasında heyecan verici, rengârenk bir yolculuk sunan atlas, Epsilon logosuyla internet sitelerinde satışa açıldı. Yazar ve illüstratör Thiago de Moraes’in, kahramanlarıyla, kötü karakterleriyle ve muhteşem haritalarıyla birbirinden olağanüstü on beş uygarlığı anlattığı Atlas, Epsilon aracılığıyla Türkiye’deki okurlarla buluşuyor. Detaylı, öğretici ve birbirinden renkli çizimlerle bezeli Tarih Atlası gizemli uygarlıkların kadim tarihine ışık tutuyor. Yunanlılar, Romalılar, Mısırlılar, Moğollar, Osmanlılar, İnkalar, Çinliler, Ruslar; kendi çağlarına damga vuran imparatorlar, korsanlar, kâşifler, mucitler ve daha fazlası… Farklı kültürlerin nasıl yaşadığını, her medeniyetten gelen önemli insanları ve tüm bu uygarlıkların dünya tarihine yaptıkları katkıları keşfederken maceranın tadına varacaksınız. Thiago de Moraes imzalı Tarih Atlası, Epsilon logosuyla satışta!

Bilgi için:
https://www.epsilonyayinevi.com
instagram.com/epsilonyayinevi
twitter.com/epsilonYayinevi

THIAGO DE MORAES HAKKINDA
Thiago de Moraes, yirmi yıl boyunca ödüllü bir sanat yönetmeni ve ticari illüstratör olarak çalıştı. İlk resimli kitabı The Zoomers; Handbook (eşi Ana ile birlikte) 2015’te yayınlandı. Aynı zamanda Myth Atlas’ın yazarı ve illüstratörü olan Thiago de Moraes Londra’da yaşıyor.