Connect with us

Kültür & Eğlence

PASTADA YENİ TREND: “NAKED CAKE”

Published

on

Pastacılığın en yeni trendi olan “Naked Cake” yapımını USLA – Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi’nin şefleri ile birlikte deneyimlemek isteyenler, “Naked Cake Weekend” Workshop’una katılarak günlerine tat katabilirler.

Pastacılıkta son zamanların en yeni trendi olan Naked Cake, yoğun krema ve şeker hamurundan ziyade daha hafif tatları tercih eden damaklara hitap ediyor. Üzeri krem şanti, şeker hamuru veya ganaj ile kapatılmadan servis edilen bu çok özel pasta, süse boğulmadığı halde göze de hitap ediyor.

USLA’nın İstanbul Mecidiyeköy’deki, modern donanımlı eğitim mutfağında 11 Ağustos Cumartesi günü 11:00 – 15:00 saatleri arasında düzenlenecek, “Naked Cake Weekend” Workshop’una katılanlar, pasta kekinin hazırlanmasından, kremasının yapılmasına ve süslemelere kadar pasta yapımı ile ilgili tüm püf noktalarını öğrenebilecekler. “Vanilya Sponge ile Çilekli Naked Cake” ve “Yoğun Çikolatalı ve Orman Meyveli Naked Cake’in yapımını USLA’nın usta şefleri ile deneyimleyerek günlerine tat katabilecekler.

“Naked Cake Weekend” Workshop’una katılmak isteyenler, biletleri Biletix’den satın alabilirler.