Connect with us

Müzik

Pek Çok Ünlü İsim Spotify Stream On Event’inde Boy Gösterdi

Published

on

Spotify, bugüne kadar ilk kez düzenlediği Spotify Stream On etkinliğinde, dünyanın en muhteşem sanatçı ve hikaye anlatıcılarının yanı sıra, audio streaming dünyasının geleceğine dair planları da izleyiciler ile buluşturdu.

Spotify CEO’su ve Kurucusu Daniel Ek; Justin Bieber, Barack Obama, Bruce Springsteen, Billie Eilish ve çok daha fazla ünlü isim ile bu etkinlikte bir araya geldi.

  • Justin Bieber: Spotify Stream On etkinliği, Spotify’ın uzun zamandır dostu ve destekçisi olan Justin Bieber’dan çok özel, sürpriz bir performansla sona erdi. Biber etkinlikte, “Anyone”ve “Holy” ile birlikte “Lonely”nin özel bir versiyonunu söyledi.
  • Barack Obama & Bruce Springsteen: Başkan Barack Obama ve rock efsanesi Bruce Springsteen, Renegades: Born in the USA adlı Spotify’a özel yeni podcast yayını için bir araya geldi.
  • FINNEAS & Billie Eilish: Billie Eilish ve FINNEAS, Spotify HiFi duyurusunun bir parçası olan yüksek kalitede audio (ses) konseptini konuşmak üzere Spotify Stream On etkinliğine katıldı.
  • J Balvin: Kendisinin Spotify’daki yolculuğunu hayranlarıyla paylaştı.
  • Halsey: Şu anda Sanatçılar için Spotify aracılığıyla tüm sanatçıların kullanımını açılan, en favori Canvas deneyimlerinin bazılarını anlattı. 

 Balvin, Khalid, BLACKPINK, FINNEAS ve Billie Eilish, Michelle Obama, Ava DuVernay, Halsey, Lauv, Lous and the Yakuza, Bruce Springstein ve President Barack Obama ile çok daha fazlası etkinlikte yer alan isimler arasında yer aldı.