Connect with us

Gündem

Samsung’dan Tava Hediyeli ve İndirimli Ankastre Set Kampanyası

Published

on

ankastre

Siz de ilkbahar ile birlikte evinizdeki ankastre setinizi modern teknoloji ve özelliklere sahip ürünler ile değiştirmek isteyenlerdenseniz, bu kampanya tam size göre. Samsung’un Haziran ayının sonuna kadar sürecek kampanyasında Tefal Ingenio Titanium Elegance Tanışma Tava Seti hediye ve yüzde 20’ye varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Samsung Electronics ilkbaharla birlikte evlerindeki ankastre seti ürünlerini yenilemek isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. 30 Haziran’a kadar tüm Türkiye’de geçerli kampanya kapsamında, Samsung marka seçili ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz ürünlerinden herhangi üçünü veya ikisini farklı ürün grubundan olacak şekilde satın alanlara, KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatı 474,90 TL olan ve üç parçadan oluşan Tefal Ingenio Titanium Elegance Tanışma Tava Seti hediye ediliyor.

Samsung bayilerinden veya Samsung online mağazası (https://shop.samsung.com/tr) üzerinden Samsung marka fırın, ocak ve davlumbaz ürün gruplarından üçlü ankastre set alımında ise tava seti hediyesine ek olarak ürünlerin KDV dâhil satış fiyatı üzerinden yüzde 20’ye varan indirim sunuluyor. Tekli ürün alımında da her bir ürün için KDV dâhil satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim sağlanıyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin ürünü satın aldıktan sonra 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 20 Temmuz’a kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırmaları ve kurulum gerçekleştirildikten sonra en geç 25 Temmuz’a kadar aşağıdaki kampanya sayfasından başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Kampanya şartları ve detaylı bilgi için: www.samsung.com/tr/ankastre-tefal-kampanyasi-2021