Connect with us

Genel

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Published

on

Sevgililer günü yaklaşıyor, e tabi bir hediye olmazsa olmaz!
işte Gazetefestivaltv olarak önerilerimiz:

 1. Bendensana.com: Hediye kutuları;F sitede sadece sevgiliye hazırlanan kutular yok. Yılbaşı ve doğum günü hediyeleri gibi çeşitli konseptlerde kutular bulabilirsiniz. Diğer kutu websitelerinden farkı daha vizyonlu seçimler yapması. Diğer kutu işi yapan firmalar genellikle kutu fiyatını düşük tutmak için seçtikleri markalar çok iyi olmuyor. Biz hem tasarımlarını çok beğendik hem de hediye alırken değerlendirmenizi istedik.
 2. Tay mum: Eğer hediye alacağınız kişi mumları seviyorsa bu site tam size göre. Selamiçeşme ve Topocağın’da olmak üzere iki tane mağazaları var. Fakat internet üzerinden de göz atabilirsiniz. Her bütçeye uygun mum seçenekleriyle bütün kesimlere hitap eden bir marka. İsterseniz bir iki mum alarak kombin yapabilir, isterseniz de tekli olarak hediye edebilirsiniz.
 3. Bir Kutu Kitap: Kitap kurdu bir sevgiliye alınabilecek en güzel hediye her ay, içinde 3 kitap bulunan bir edebiyat kutusu seti geliyor. Aylık olarak 35₺’ye üye olup, 2-3 aylık bir üyelik hediye edebilirsiniz.
 4. Bloom Bottle: Hediye alacağınız kişi; sağlıklı yaşam, su içme, motivasyon meraklısı ise çok havalı tasarımları olan bir site. Şişe tasarımlarının yanında detox çayları hediye ediyor. Kitlerine bakmanızı öneririz.
 5. Zeytune Sabun: Hijyene düşkün, doğal ürünleri sevenlerin hediye alternetifi ise sabunlar! Üzerinde küçük tasarımları olan küçüklü büyüklü çok güzel sabunları mevcut. Aynı zamanda sabun kursu diye formatları var. 4 saatlik küçük workshop’lar halinde halinde olan programlar ise diğer bir seçenek.
 6. MSA workshop: İçinde ekmek yapımından kokteyl yapımına çeşitli workshopları mevcut. Yemek yapımına düşkün birisini mutlu etmenin en keyifli yolu bizce çeşitli workshop hediyesi olabilir.
 7. Giano Çikolata: Çikolataya kim hayır diyebilir ki? Çeşit çeşit çikolata kutuları, çikolataların karma halleri ve alternatif hediye seçenekleri mevcut. Çikolata canavarlarına hediye almak için güzel bir seçenek.
 8. Tea Excellence: Çay tiryakisine hediye arıyorsanız bu site tam size göre. Farklı farklı çeşitlerde çaylar, demlikler, aksesuarlar bu tarz böyle çay ile ilgili bir çok şeyi bulabilirsiniz.
 9. Ateiler-Mano: Ev hakkında tasarımsal ve sanatsal bir çok şeyi bulabilirsiniz. Yalnız alırken dikkat etmeniz gerek şey her ürünün boy boy olması. Sanatseverleri mutlu etmenin yolu buradan geçiyor.
 10. Bonvagon: Aydınlatmalar, duvar süsleri, ev dekorasyonu adına bir çok şeyi bulabilirsiniz. Kanyon’da mağazaları mevcuttur.
 11. Sosyopix Fotoğraf Albümü: Kişiselleştirilmiş hediye vermek isteyenlere birebir instagram fotoğraflarınızı bastırıp tatlı konseptler ile birlikte hediye edebiliyorsunuz.
 12. Elijah Jewels: Altın ve minimalist takı severler için birebir.
 13. Mihaniki: Tasarım takıları seviyorsanız mükemmel bir alternatif.
 14. Souq Dükkan: Kanyon’da bir çok tasarım ürünü bir arada bulabileceğiniz harika bir konsept mağazası.

Bizim seçtiklerimiz bunlardı. Hayatınızdaki en değerli insana siz neler vermek istersiniz?

Yazar: Ayça TUNÇ