Connect with us

Genel

Sevgililer Gününde Sevgilinize Alabileceğiniz Hediyeler

Published

on

•Saat

Hem hoş bir aksesuar olarak hem de sevgilinizin her zaman yanında taşıyabileceği uygun bir hediye olabilir. Ayrıca hem kadınlar için hem de erkekler için uygun bir hediyelik eşya olabilir.

•Karakalem Çizimi

Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel bir günün hatırası olarak çekildiğiniz bir fotoğrafı karakalem olarak çizdirip çerçeve yaptırabilirsiniz. Eğer isterseniz bunu birkaç fotoğrafla bir deftere çizdirip sipariş de edebilirsiniz. Böylece bunu anı defteri olarak kullanabilir ya da hatıra olarak saklayabilir.

Kolye

Genelde kadınlar aksesuar olarak kullansa da son zamanlarda birçok erkeğin de kolye kullandığına şahit oluyoruz. Eğer sevgiliniz bu tarz aksesuarlardan hoşlanıyorsa sevgilinizin sevdiği bir simgeye sahip kolye çeşitleri alabilirsiniz.

•Saksıda Çiçek

Genelde insanlar çiçeği buket halinde alıp hediye ediyorlar fakat siz bu sevgililer gününde bir değişiklik yapıp, sevgilinize saksıda çiçek armağan edin. Hem basit bir hediye olmaktan çıkar hem de iki gün sonra kuruyup gidecek bir hediye olmaz.

Özel Tasarım Kupa

Sevgilinize özel veya onun sevdiği bir film hakkında baskılı kupa yaptırabilirsiniz. Veya baskı yaptırmak yerine o filmle alakası obje şeklinde kupa satın alabilirsiniz.

•Mandallı Fotoğraf Çerçevesi


Sevgilinizle çekindiğiniz fotoğrafları küçük boyutlar halinde çıkartıp,hasır ipine mandalla asabilirsiniz.Eğer el beceriniz kuvvetliyse bunu kendiniz de yapabilirsiniz,eğer yapamam diyorsanız birçok farklı siteden bu çerçeveyi sipariş edebilirsiniz.Hem sevgilinizin odasında sizi sürekli bakıp hatırlayabileceği bir köşesi olur,hem de sizden manevi değeri yüksek bir hediye almış olur.

•Fotoğraf Yazıcısı

Sevgiliniz fotoğraf yazıcısıyla beraber çekildiğiniz güzel bir kareyi küçük boyutlarda istediği zaman çıkartabilir. Bu hem sevgilinizi eğlendirir hem de güzel anıların olduğu fotoğraflarınızı saklayabilir.

•Pikap

Sevgiliniz müzik ve nostaljiyi seviyorsa ona pikap alabilirsiniz. Beraber dinlediğiniz şarkıcıların plaklarını da yanında hediye edebilirsiniz. Hem görüntü olarak hoş hem de masa üstü süs olarak güzel gözükür.

•Gezi Bileti/Konser Bileti

Beraber gidip güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer için bilet alabilirsiniz. Bu hem beraber eğlenmenizi hem de sevgilinizin unutulmaz bir seyahat yaşamasını sağlar. Örneğin festivallere gidebilirsiniz ya da Doğu Ekspresiyle yolculuk edebilirsiniz.

 

Yazan: Özge Fidanverdi