Connect with us

Gündem

Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri Bilkent Center’da Başlıyor

Published

on

tasarlayan kadınlar

Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri 2-3-4-5-8 Mart tarihlerinde Bilkent Center’da başlıyor.

Mor renk konsepti ile düzenlenecek alışveriş günlerinde kadın girişimciler kendi tasarımlarını ziyaretçiler ile buluşturacak. Yaklaşık kırk adet standın yer alacağı alışveriş günlerinde; doğal taş aksesuarlarından el emeği çanta ve kıyafetlere, gümüş takılardan ev dekorasyon ürünlerine birçok farklı ürün yelpazesi başarılı girişimci kadınlar tarafından sergilenecek.

tasarlayan kadınlar

Bilkent Center olarak tüm Ankaralıları Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne davet ediyoruz

Kadın girişimcileri desteklemek amacı ile Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yaptıklarını belirten Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin şunları söyledi: “Pandemi sürecinde tüm işletmeler gibi girişimciler de etkilendi. Kendi el emeklerini ortaya koyarak ürünler hazırlayan kadınlarımızı desteklemek amacı ile düzenlenen Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılı ve üreten markaları ziyaretçilerimiz ile buluşturmak bizler için de heyecan verici. Farklı birçok ürün konseptini Bilkent Center ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız. Bu sayede üreten kadınlarımız tasarımlarını tanıtma imkanı bulacak. ” 

Kadınlar Günü nedeni ile mor renk konseptiyle düzenlenecek alışveriş günlerinde alışveriş tutkunları bir araya gelecek. Sosyal mesafe kuralları ve hijyen tedbirleri alınarak düzenlenecek Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri, birbirinden başarılı kadın girişimcileri ağırlayacak.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş.Hakkında

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile işbirliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı EGE PERLA’nın kiralama, alışveriş merkezi ve varlık yönetimini yapmaktadır.