Connect with us

Sağlık

Vitalica Wellness, Sizi Kusursuz Bir Deneyime Davet Ediyor. 

Published

on

Vitalica

Vitalica Wellness, sizi eylül, ekim ve kasım aylarında gerçekleştirilen  Yoga, Bootcamp ve Mindfullness kamplarında yenilenmeye ve güçlenmeye davet ediyor. Daha canlı ve pozitif bir “ben”i uyandırırken; insan ruhunun doğal bileşeni hoşgörü ve mutluluğu pekiştirmek için Bodrum’da buluşuyor. 

Vitalica

Uzun süredir yaşamakta olunan pandemi sürecinin ardından Le Meridien Bodrum’un eşsiz doğasında bir arada olmanın iyi geleceğini sunuyor.

Sosyal mesafe kuralları eşliğinde belirlenmiş sayıda katılımcıyı yönlendiren alanında uzman yoga ve Mindfullness eğitmenlerimiz doğada deneyimlerinizi bir ileri seviyeye taşıyor.

Ayrıca dinlenme anlarına lezzet katmak için dünya mutfakları, vegan, ayurveda vb. çeşitli beslenme diyetlerine hakim şefler,  özel programlar hazırladı.

Eylül ayında düzenlenecek olan yoga kampında yoganın temel egzersizlerini, ilkelerini ve hareketlerini kullanarak yerçekiminin serbest bırakılmasıyla vücudunuzun mat üstünde yapılan yoganın kısıtladığı farklı esnemeleri öğrenilecek.

Kamp boyunca katılımcılar paddle board yogası, sup yoga, yüzen yoga, su meditasyonu, su elementi akışı ve nefes terapilerini deneyimleme şansına erişecekler.

Ekim ayı içerisinde düzenlenecek Biohacking ve Bootcamp etkinliğimizde ise canlılık, performans ve refahın nasıl geliştirebileceği öğrenilecek..

Vitalica

Yoğun bir fiziksel aktivite programı ile sağlıklı beslenmeyi birleştiren kamp eşsiz bir deneyim sunuyor

Dayanıklılığı, zindeliği ve gücü arttırmayı amaçlayan yoğun bir fiziksel aktivite programı ile sağlıklı beslenmeyi birleştiren, fiziksel ve zihinsel program isteyenlere özel olarak tasarlanan bu kamp, Bodrum’da eşsiz bir deneyim arayanlar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

Kasım ayının başında Yoga &Vedik astroloji kampında ise, judi ritüelleri, vedik astroloji ve harita okuma, partner ile uyumluluk, vedik astrolojik sağlık tablosu, kişiselleştirilmiş mantra ritüeli, mücevher ritüeli ve özel astrolojik konsültasyon aktivitelerini deneyimleyecekler.

Kasım ayının sonunda ikincisini düzenlenecek olan Mindfullness kampında, misafirler sabah ve akşam yoga seremonileri ile kendini keşfedecek. Seremoniler boyunca partnerle iletişimi geliştirme yöntemleri, ses banyosu terapisi, nefes alma sekansları, aşk için meditasyon ve sessizliğin sesi gibi terapi ve workshoplarda kendimizi dışarıdan göreceğiz. Yaşamdan daha fazlasını hissetmeyi hedeflediğimiz bu seremonilerde, zorlayıcı bedensel duyum, duygu, ruh hali ve sosyal ilişkileri daha sağlıklı bir biçimde yönetebileceğimizi keşfedeceğiz.

Tüm bu büyüleyici etkinliklerle, Vitalica Wellness’ın “sağlıklı yaşam” odaklı geleneksel ve modern tıbbın en etkili uygulamalarını içeren, geliştirilmiş ve yenilenmiş Master Detoks, Intensive Detoks, Ayurvedik Detoks, Biohacking ve Post Covid Wellness terapi ve tedavileriyle rahatlarken, stresten arınıp adeta yeniden doğacaksınız.

Eylül ayında düzenlenecek Yoga Kampında’da iç huzurunuzun, canlılığınızın, pozitifliğinizin, hoşgörününüzün ve mutluluğunuzun içinizde nasıl yeşerdiğini keşfedeceksiniz. Günlük yoga pratiği, sağlıklı vejetaryen beslenme, meditasyon seansları, denizin ve güneşin canlandırıcı gücü ve yogik öğretiler zihninizi ve bedeninizi en üst düzeyde yenileyecek. Bu muhteşem doğada, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla yeni arkadaşlıklar kuracak, bedeninizi ve zihninizi uyumlu hale getireceksiniz.

Kadim yoga teknikleriyle vücudumuzun ve zihnin tazelendiği, içsel benliğinizi keşfettiğiniz birkaç gün yaşanacak. Yoga ve meditasyon pratiğimizi derinleştirme ve yenileme şansı yakalayın.