Connect with us

Bilim Teknoloji

Yeni muhafızlar temalı Marvel Future Fight güncellemesinde mephisto evreni yok etmekle tehdit ediyor

Published

on

Netmarble’ın popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight’a, yeni güncellemeyle yeni bir Baş Düşman geliyor.

Marvel’in en ikonik Süper Kötülerinden biri: Şeytani Mephisto. Bu güncellemede, yeni bir Süper Kahraman ve çeşitli oyun içi kostümlerle birlikte Yeraltı Dünyasının Efendisi ile cehennem gibi bir arenada mücadele etmeye hazır olun. Mephisto’yu savaşta yenmeye katılan Ajanları özel ödüller bekliyor.

Bugünden başlayarak, oyuncular bu nam salmış Süper Kötü ile Marvel Future Fight’a en son katılan Süper Kahraman, süper insan gücüne, lazer görüşüne ve uçuş yeteneğine sahip, Ebediler’in lideri Ikaris’in yanında savaşabilecekler. Ek olarak, Korkusuz’un Gözden Düşen, Jessica Jones’un Mücevher, Luke Cage’in Şehir Kostümü ve Demir Yumruk’un orijinal Yaşayan Silah dört yeni Muhafız kostümleri de bugün oyuna gelecek yeniliklerden.

Diğer MARVEL Future Fight geliştirmeleri şunlardır:

‘Potansiyel Farket’ özelliği, aşağıdakileri içeren on karakter için güncellendi: Ikaris. Kara Kedi, M.O.D.O.K., Luke Cage, Elektra, Jessica Jones, Misty Knight, Cehennem Kedisi, Absorbing Man ve Titania
‘Potansiyel Uyandır’ özelliği, Jessica Jones, Luke Cage ve Demir Yumruk için güncellendi ve yeni Uyanmış Yetenekler eklendi.
Korkusuz, şimdi Aşama-3’e yükseltilebilir ve yeni nihai yetenekleri var.

MARVEL Future Fight dünya çapında 120 milyonu aşkın oyuncusuyla beşinci yıldönümünü kutluyor. Oyun şu anda bütün dünyada App Store® ve Google Play üzerinden mevcut.