Connect with us

Genel

Zeynep Turan 2019 yılında merak edilenleri cevapladı!

Published

on

Yasemin Şefik ile Capacity’de Best FM canlı yayınıyla her cuma gerçekleşen, “İki Koltuk” programı, yılın son konuğu olarak Zeynep Turan’ı ağırladı.

Ünlü astrolog 2019 yılı ile ilgili birbirinden güzel haberleri müjdeledi. Bu yıl büyük değişimlerin yaşanacağını ve kaderin yeniden yazılacağını söyleyen Turan, burçları 2019 yılında nelerin beklediğini açıkladı. Hem Best FM hem de Capacity AVM ziyaretçilerine ulaşan canlı yayın ile ilgili Yasemin Şefik ve tüm ekibe övgü dolu sözlerle yayına başlayan Turan, atmosferin çok özel olduğunu söyledi.

2019’da tüm gezegenlerin ve olayların toprak burcunda gerçekleşeceğini belirten Zeynep Turan, “Hayatımıza renk katacak, kaderinizi yazacak, bakış açımızı değiştirecek, emeklerimizin karşılığını verecek, uyanıkları köşeye sıkıştıracak bir 2019, adı kendinden büyük ‘kader’i yeniden yazacak, hiç kimse aynı kalmayacak” dedi. Yeni yılda beş tutulmanın yaşanacağını ve bu beş tutulmadan üçünün Oğlak burcunda gerçekleşeceğini söyleyen ünlü astrolog, yeni bir hayatın kurulacağı ve yarım kalan bazı olayların da yoluna gireceğini açıkladı.

“21. yüzyılın adı bu yıl belli olacak!”

Yeni yılın zorda ve darda olan burçları toparlayacağını, içerisinde hediyelerle dolu bir yıl olduğunu ve herkese dokunacağını söyleyen Turan, 2019’da en huzurlu burcun Koç burcu, en şanslı burcun ise İkizler burcu olacağını duyurdu. Kaderi yeniden yazacak 7 yıllık bir döngünün başlayacağının haberini veren Turan, büyük bir iddiada bulunarak, 2019’da “21. yüzyılın adının koyulacağı yıl” olacağının altını çizdi.

Capacity ziyaretçilerine son kitabı Kader Yeniden Yazılıyor’u imzalayıp, hediye eden Turan ayrıca gelen sorularıları da yanıtlayarak, yeni yıla sayılı günler kala keyifli bir etkinliğe eşlik etti.