Connect with us

Gündem

10 kat daha güçlü Reset serum, artık yeni eko yedek şişelerde!

Published

on

3 bin farklı antioksidanla dolu, cildi adeta bir gecede sıfırlayan L’Occitane Reset yüz serumu, yakın zamanda yenilenen ve 10 kat güçlü hale getirilen formülü ile yeniden doldurulabilir eko yedek şişeli ambalajında etki ağını büyütüyor. Dünyada artık her bir dakikada bir Reset Serum satılıyor. L’Occitane Reset Serumda ölmez otu esansiyel yağı konsantrasyonu 10 kat arttırıldı. Yeni Ölmez Otu Özsuyu sayesinde cilt tüm geceyi beklemeden anında rahatlamaya başlıyor.  Ve şimdi bu özel formül ekonomik yedek ambalajı ile çevreye de duyarlı. 50 ml olarak tasarlanan Reset serum yedek ambalajı, 50 ml orijinal ürün ambalajına göre yüzde 12 daha avantajlı fiyata sahip.

loccitane

 

Reset Göz Serumu da Yenilenen Formülü ile şimdi 10 Kat daha güçlü!

Yenilenen Reset göz çevresi serumuyla, hassas göz çevresinde biriken stres ve yorgunluk izleri anında siliniyor. Ayrıca “göz uyandırıcı özü” de denen yeni içeriği ile göz çevresindeki şişkinliğini azalıyor, daha canlı bir görünüm ve  aydınlık bir göz çevresi görünümü geliyor.

Formülasyona eklenen mercanköşk ve Acmella Olaracea (Dişotu) özü ise anında yumuşatma yaparak, botoks benzeri bir etki sayesinde gergin cildi rahatlatıyor.

Cilt bakım rejiminde önemli olan esas ürünün “serum” olduğu artık evrensel olarak kabul edilen bir gerçek. Peki, gün boyunca pek çok şeye maruz kalan cildimizi her gece yenileyebilseydik nasıl olurdu? Bir süredir bunu mümkün kılan L’Occitane Reset Oil in Serum, 3 bin farklı antioksidanla dolu yenilenen formülü ve yeniden doldurulabilir yedekleriyle etki alanını genişletiyor.

Geçtiğimiz aylarda L’Occitane’ın uzun yıllar süren araştırmaları sonucu Ölmez Otu’nun öz suyu ekstresi çıkarılmış ve hem Reset ailesinin gece serumuna hem de Reset-Tri Essence losyonlara eklenmişti.  Yeni keşfedilen moleküllerle 10 kat güçlü etki şimdi de Reset ailesinin göz serumu içeriğine eklenerek, göz çevresi cilt bakımında da hepimize daha etkili bir bakım sunuyor.

Reset artık sedace cilde gençlik ışıltısını geri vermekle kalmıyor, cilt antioksidanı görevi de görüyor.

Reset Serum 30 ml – 875 TL

Reset Serum 50 ml – 1250 TL

Reset Serum 75 ml  1485 TL

Reset Serum Eco – Refill 50 ml – 1100TL

Reset Eye Serum 15 ml  – 810 TL

Reset Triphase Essence Lotion 150 ML – 1065 TLloccitane