Connect with us

Festival

“Köprüde Buluşma: Diziler” Atölyesi İçin Proje Başvuruları Açıldı

Published

on

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen “Köprüde Buluşma: Diziler” atölyesi proje başvurularını açtı. Türkiye’den ve komşu ülkelerden yapımcı, yönetmen ve senaristleri, uluslararası sinema profesyonelleriyle buluşturulmaya devam ediliyor. Son başvuru tarihi 16 Şubat 2022

“Köprüde Buluşma: Diziler”

“Köprüde Buluşma: Diziler”

“Köprüde Buluşma: Diziler”in Amacı Nedir?

Köprüde Buluşma’nın ana destekçiliğini Anadolu Efes yapıyor. Türkiye’den geliştirme aşamasında olan dizi üretimi ve uluslararası ortak yapım potansiyellerini geliştirmek amacı ile düzenleniyor.

Bu yıl ilk kez OGM Pictures’ın sponsorluğuyla gerçekleştirilen proje kapsamında yapılacak atölyeye seçilen yazar, yönetmen ve yapımcılar uluslararası sinema ve televizyon profesyonelleri (yapımcılar, dağıtımcılar, festival veya fon yöneticileri, TV kanal temsilcileri) ile birebir toplantılar yapacaklar. Atölye sonunda seçilecek bir projeye 30.000 TL değerinde OGM Pictures Özel Ödülü takdim edilecek. .

 Köprüde Buluşma’da seçkisinde çeşitlilik olmasına önem veriliyor. Belgesel, animasyon, komedi, aile, çocuk ve biyografi dizileri gibi farklı konu ve türlerde projelere açık olan çağrıya her formattan dizi projesi ile başvuru yapabiliyor.

 Başvurular için son gün 16 Şubat 2022.