Connect with us

Gündem

Dijital Dünyada Uzmanlaştıran Tematik Eğitim Paketleri SHERPA Blog’da.

Published

on

Dijital

SHERPA Blog, dijital dünyada profesyonelleşmek ve dijital varlıklarını kullanılabilirlik odağında geliştirmek isteyenler için e-Ticaret, Girişimcilik, Kullanıcı Deneyimi, SEO ve Google Analytics konularında yayınladığı video eğitimler ve webinarlardan oluşan eğitimleri, tematik paketler halinde derledi.

SHERPA Blog’un 16 bini aşkın okuru tarafından bir süredir beklenen eğitim paketleri, SHERPA Blog okurlarına ilgilendikleri alanlarda tüm eğitimleri indirimli olarak edinme fırsatı sunuyor.

Tasarım odaklı düşünme, edebiyat, sanat, müzik, bilim, mühendislik, satış ve pazarlama dahil olmak üzere hayatın her alanında uygulanıyor… Tasarım ve teknoloji ile değişim yaratmak isteyenlerin bilgi kaynağı SHERPA Blog’un hazırladığı video eğitimlerden ve webinarlardan oluşan indirimli eğitim paketleri, bilgi ve deneyimini artırmak isteyen tüm bireysel kullanıcılara ve kurum içi bilgi seviyesini artırmayı hedefleyen tüm şirketlere fayda sağlayacak.

Dijital

Dijital

SHERPA Blog’un video eğitimleri ve webinarları, markaların kullanıcılarıyla empati kurmasının yanı sıra, kullanıcı odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretme becerilerini tasarım odaklı düşünme ile geliştirmelerine katkıda bulunacak.

Alanında tanınmış uzman profesyoneller ve eğitmenler tarafından verilen e-Ticaret, Girişimcilik, UX/UI, SEO ve Google Analytics eğitimlerinden bugüne dek binden fazla kişi faydalandı.

Belirli aralıklarla yeni konular eklenen online eğitimlerine, SHERPA Blog’un resmi websitesi https://sherpa.blog/online-kurs-ve-egitimler üzerinden erişebilirsiniz.


Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.