Connect with us

Kültür & Eğlence

Friendsical Müzikali İstanbul’da

Published

on

Bu yıl 25. yılını kutlayan, gösterildiği  dönem içinde izlenme rekorları kıran Friends’den ilham alan parodi müzikali Friendsical, 7-12 Nisan tarihlerinde, toplam 8 gösteri için İstanbul’da olacak.

2019 Edinburgh Festival Fringe’de ilk gösterimi yapılan Friendsical Müzikali, büyük beğeni ile karşılandı ve bu yılın başından itibaren yoğun bir turne kapsamında tüm dünyada izleyici ile buluşmaya başladı. 
Müzikali

Friendsical İstanbul’da

1994 yılında ilk kez gösterilen dizi, 10 yıl boyunca ekranlarda izleyici ile buluştu ve bir çok insanın hayatında büyük etkiler bırakarak 10. sezonunda ekrana veda etti. Ross’un karısı onu başka bir kadın için terk ettiğinde, bir daha asla aşk bulamayacağından korkar. Ama sonra Rachel hayatına geri döner ve olaylar gelişir.
Müzikali

Friendsical 

Thomas Mitchells (Chandler) , Ally Retberg (Phoebe), Ewan Gillies (Ross), Alexandra Robinson (Rachel) Tanya Shields (Monica) ve Joshua Steel (Joey) karakterlerini oynadığı müzikalin yönetmenliğini de Miranda Larson üstleniyor. Friendsical müzikali Uniq İstanbul’da sahnelenecek. İngilizce dilde olan müzikalde performans içerisnde Türkçe altyazı olacak. 
Biletlere Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

 Friends dizisiyle ilgili yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.