Connect with us

Gündem

Jessica May: “Birçok Kadın Gibi Ben de Ön Yargı ile Karşılanıyorum”

Published

on

Brezilyalı oyuncu Jessica May, MAG Mart sayısında Kadınlar Günü ile ilgili düşüncelerini belirtti.

 “Kadınların iş hayatındaki başarıları ve yoğunluklarına rağmen evindeki işleri de aksatmamaları başlı başına bir başarı bence”

 “Ben de bir çok kadın gibi ön yargı ile karşılanıyorum”

 “Brezilya’daki çiftliğimde traktör bile sürüyorum”

Jessica May

Yeni nesilin yetenekli isimlerinden Brezilyalı oyuncu Jessica May, MAG Mart sayısı için özel açıklamalarda bulundu.

Kendisinin de bir çok kadın gibi ön yargı ile karşılandığını vurgulayan güzel oyuncu, “ Beni daha tanımadan, sette dayanıklılık gerektirecek sahneleri zayıflığımdan dolayı beceremeyeceğimi düşünenler çıkabiliyor. Ama bilmiyorlar ki Brezilya’daki çiftliğimde traktör bile kullanıyorum. Yabancı olduğumdan sahneleri ezberleyemeyeceğimi düşünenler çıkıyor. Günün sonunda çoğunluklar sahnelerimi ezberlemiş oluyorum ve problem yaşamadan bitiriyoruz” diye konuştu. Kadınlar Günü mesajını da ileten başarılı oyuncu, “Her zaman ne yapıyorsanız en iyisini yapın ve hep mutlu yaşamaya çalışın. Çünkü özellikle çalışkan kadınlar mutlu yaşamayı fazlasıyla hak ediyor” dedi.

Nussi Production’un kurucusu Nusret Toplar’ın kapak konuğu olduğu MAG Mart,  dopdolu içeriği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.