Connect with us

Gündem

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da Sanat ve Lezzet Buluşması

Published

on

METT

Bodrum Haremtan Koyu’ndaki METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da sanatçı Laura Margarita’nın “Sunset by the Sea” sergisinin izlendiği davet, İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens’daki özel yemek ile devam etti. 

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un ev sahipliğindeki davet Berrin Ak, Burcu Kutluk, Haluk Akakçe, Elizabeth Mas gibi  ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

METT

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alarak yaz başında Bodrum Haremtan Koyu’nda hizmete giren METT Hotel & Beach Resort Bodrum özel bir davete ev sahipliği yaptı. Otelde sergilenen “Sunset by the Sea” koleksiyonu, seçkin davetliler tarafından sanatçının kendisi ile birlikte gezildi.

Davete sanatçı Laura Margarita’nın yanı sıra, Berrin Ak, Burcu Kutluk, Haluk Akakçe, Naz Alatlı, Aslıhan Abacı, Elizabeth Mas, Nastassia Jacober gibi isimler katıldı.  Sunset Hospitality Group Ticari Direktörü Christophe Hobeika’nın  ev sahibi olarak tüm konuklarla ilgilendiği davet, gün batımında otelin lobi katındaki galeride başlayıp, akşam yemeğinde otelin yeni açılan ve muhteşem bir Bodrum Kalesi manzarasına sahip İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens’ta özel bir tadım ile devam etti.

Margarita’nın derin ve cesur renkleri zengin dokularla birleştirdiği, denizden ilham alan etkileyici eserleri otelin lobisinde olduğu gibi, on iki ay boyunca açık olan Isola Manzara Gardens’da da görülebilecek. İtalyan riviera mutfağının temsilcisi Isola, güney İtalya’dan; özellikle Sicilya, Sardunya ve Capri adalarından lezzetler sunuyor.

Restoranın mutfağındaki İtalyan şef Simone Rastelli; geceye özel sunumuyla, İtalyan/Fransız ressam Margarita’nın eserlerine eşlik ederek, adeta bir sanat ve lezzet buluşmasına imza attı.