Connect with us

Bilim Teknoloji

Paramanya, Yeni Yıl Güncellemesinde oyuncularını etkinliklerle buluşturuyor!

Published

on

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Ocak ayında yeni bir güncelleme ile oyuncularını çağırıyor.

Paramanya, Ocak ayına yeni bir güncelleme ile başlıyor. Oyuncularına birbirinden renkli etkinlikler sunarken ödüller de dağıtıyor. Ocak güncellemesi ile oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 5 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Tatlı Demeter ya da S+ Prens Lui kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak. 

Yeni Yıl Güncellemesi ile Zafer Zamanı

5 – 12 Ocak tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 12 Ocak’ta etkinlik tekrar aktif olacak ve 19 Ocak’a kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.
 
Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 1 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi 
5 Oyun/Oyna: 50,000 Altın 
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp 

Haritada gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 5 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında her Çarşamba saat 22.30’dan 00.30’a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek. 

Paramanya, Ocak Güncellemesi ile tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkan’a da yansıtıyor.   

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 5 Ocak’ta açılacak Uzay Seyahati’ni sabırsızlıkla bekliyor.