Connect with us

Bilim Teknoloji

Paramanya’da mart güncellemesi etkinliklerle başlıyor

Published

on

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Mart ayını birbirinden güzel etkinliklerle karşılamaya hazırlanıyor.

Paramanya, yeni güncellemeyle etkinlik ve ödülleri oyuna ekleyerek oyuncuların güçlü karakterler kazanmasını sağlıyor. Mart güncellemesine özel 2 Karakter Kartını birden etkinliğe açarak oyuncuların S+ Karakter kazanmalarını kolaylaştırıyor. Oyuncuların tek yapması gereken A Etkinlik Kartı I/II/III/IV kartlarını toplayarak S+ Tatlı Mahiro ve S+ Tatlı Chloe Karakter Kartları ile takas etmek. 

Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca 300’er elmas da kazanılacak. Etkinlik Süresi 5 Mart’ta başlayıp 7 Nisan 10:59’a kadar devam edecek. 

Yeni güncellemeyle oyuna ödüller eklenecek

5 – 14 Mart tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular için bu güncellemeyle birlikte yeni bir ödül daha eklendi. Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu kazanan tüm oyuncular 5’li Karakter Paketi elde edecek. 14 – 26 Mart tarihleri arasında etkinlikler tekrar aktif olacak.

Zaferler ve oyun kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 3 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle olacak:

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi 
5 Oyun/Oyna: 5 Elmas 
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp 

Haritada Gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 5 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında her çarşamba saat 22:30 – 00:30’da Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Uzay Seyahati açılıyor

Oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden olan Uzay Seyahati bu güncelleme ile açılıyor. Uzay Seyahati modunda oyuncular haritadan diledikleri gezegeni seçip ilerleyebilecek ve büyük ödülü almak için tüm gezegenleri keşfetmeye çalışacak. Yeterince şanslı olmayan oyuncular ise güçlenmelerine yardımcı olacak teselli ödüllerinden yararlanabilecek.

Mart Güncellemesi ile 5 Mart – 7 Nisan tarihlerinde oyuna giren herkese giriş ödülü olarak da 1 adet Elmas Küp verilecek. Ayrıca Paramanya Dükkan’ındaki birçok Elmas Paketinde de  güncellemeye özel hediyeler oyuncuları bekliyor.