Connect with us

Genel

Philips TV’nin Yeni Süperstar Televizyonlarıyla Seyir ve Oyun Deneyimi Yoğunlaşıyor

Published

on

Philips TV hem film severleri hem de oyun tutkunlarını memnun edecek iki farklı televizyon sunuyor. Üstün görüntü ve ses kalitesinin yanısıra oyun oynamak için de ideal olan OLED807 ve The One 8807, 2022 yılının ikinci yarısı itibariyle raflardakiyerini alacak. Philip TV’nin The One 8807 modeli 86 inç boyutuyla da satışa sunulacak.

Philips

Philips OLED807- Mükemmel Bir Seyir ve Oyun Deneyimi İçin 

Çok ince bir tasarıma sahip olan OLED807 zarif ve dar metal gümüş krom standıyla dikkat çekiyor. Tasarımının yanısıra OLED807’yi bir süperstar yapan şey ise, geliştirilmiş görüntü ve ses kalitesi olarak vurgulanıyor. Gelişmiş dört taraflı Ambilight, kontrast ve renk detaylarıyla; TV severler kendini dizi, film veya oyununun içinde bulacaklar.

2022 yılının ikinci yarısı itibariyle satışa sunulacak olan Philips OLED807; 55, 65 ve 77 inç boyutlarla piyasaya çıkacak.  

Philips

Philip 8807- 86” Süper Büyük Ekran Boyutuyla 

“The One” olarak adlandırılan 8807 modeli ile TV isminin hakkını veriyor. “the one her şeye sahip olan TV”; birinci sınıf ürünü rekabetçi Fiyat, minimalist ve zarif tasarımla bir araya getiriyor.

Üç taraflı Ambilight teknolojisine sahip yeni 8807, mükemmel görüntü ve ses kalitesini garanti ediyor. Oyun oynamak için de uygun olan TV’de;, görüntü ve ses ayarlarına hızlı erişim sağlayan yeni bir ekran oyun çubuğu bulunuyor.

Philips

Halihazırda iyi bir ses performansı sunan 8807’nin etkisini artırmak için TV’nin yanında The One soundbar serisinden B8507 model bir soundbar satın alınabilecek. Philips TV’nin yeni ürünü ayrıca, evin her yerinde kablosuz ses bağlantısı oluşturmayı sağlayan Philips Home Wireless Connection sisteminin bir parçası olarak kullanılabilecek.

Philips Performans Serisi 8807 86” süper büyük boy başta olmak üzere  50, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla piyasaya sürülecek.