Connect with us

Bilim Teknoloji

Yeni Marvel stüdyoları Falcon ve Kış Askeri’nden ilham almış Marvel Future Fight güncellemesinde kalkanı tak

Published

on

Netmarble’ın popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight’ın en son güncellemesi, hayranların favori süper kahramanları Falcon, popüler Disney+ orijinal serisi Marvel Studios’un The Falcon ve The Winer Soldier temalı Winter Soldier’ı için yeni yükseltmeler ve çeşitli yeni üniformalar getiriyor. Ödüller ve daha fazlası bu ayın yeni güncellemesinde.

MARVEL Future Fight dünyasına yeni atlayanlar için, yeni oyuncuların basit oyun eğitimleriyle birlikte oyun içi savaşın tüm önemli faktörlerini öğrenebilmeleri için bir Savaş Kılavuzu eklendi. Bugünkü güncelleme ayrıca oyuncuların toplaması için Falcon, Winter Soldier ve Baron Zemo için Marvel Studios’un The Falcon ve The Winter Soldier’dan ilham alan üniformalarını da tanıtıyor.

Bunun dışında, Kara Dul ayrıca oyun güncellemeleri alacak! MARVEL Future Fight’ın Efsanevi Savaş modu için Marvel Stürdyoları Kara Dul’dan ilham alan yeni bir bonus görevi de eklendi. Ayrıca, Taskmaster artık yeni Nihai Yeteneği ile Kategor-3 yükseltmesi için mevcut ve Yelena Belova ‘Potansiyel Uyandır’ becerileri ile güncellendi.

Ek iyileştirmeler, tamamlandıktan sonra oyuncuların belirli kahramanları Kademe-3’e kadar geliştirmek için ödüller kazanabilecekleri yeni bir Kılavuz Görev Kategori-3 Görevini içerir.

MARVEL Future Fight’taki diğer değişiklikler şu şekildedir:

Falcon Kategori-3’e yükseltilebilecek ve yeni bir Nihai Yeteneği olacak
‘Potansiyel Fark Et’ özelliği, şunları da içeren beş karakter için açıldı: Sister Grimm, Ironheart, Kid Kaiju, Hawkeye (Kate Bishop), ve Wasp (Nadia van Dyne).