Connect with us

Müzik

A1 x J1, Becky Hill ve Raye’in Single’ları Müzikseverlerle Buluşuyor!

Published

on

A1 x J1’den Latest Trend

2020’de Houseparty uygulamasında tanışarak bir araya gelen, Kuzey Batı Londra’dan 15 yaşındaki A1 ve Kent’ten 17 yaşındaki J1, rap yapma istekleriyle uzaktan birlikte çalışmaya başladılar. Parçaları sadece 15 saniyelik bir tease olarak başladı, Tik Tok’ta viral oldu ve sosyal medya şarkının tam olarak çıkması için yorum yağmuruna tutuldu. A1 x J1 şarkı boyunca dinleyicilere benzersiz flowlar sunuyorlar. 2 genç ve yetenekli sanatçının “Latest Trends” adlı parçası sosyal medyada büyüdü ve artık EMI Records etiketiyle resmi olarak dinleyicilerle buluşuyor.

“Latest Trend”i tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://UMGTurkey.lnk.to/a1xj1-latest-trends

A1 x J1 hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/a1orfundz/?hl=tr

https://www.instagram.com/j1mulla/

A1 X J1

Becky Hill’den Last Time

İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve İngiltere’nin dans dünyasındaki en etkili sanatçılarından Becky Hill, yepyeni single’ı “Last Time” ı 26 Mart’ta yayımladı. Becky Hill tarafından yazılan ve yapımcılığını Lostboy’ un yaptığı “Last Time“ Becky’nin bu yaz çıkacak ilk stüdyo albümünden. Enerjik şarkıya Jordan Rossi tarafından çekilen müzik klibi eşilik ediyor. “Last Time”, TikTok tarzı koreografilerle dolu, Becky’nin destansı bir gecede arkadaşlarıyla birlikte kulüpte eğlendiği klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

“Last Time”ı tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/becky-hill-last-time

Becky Hill hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/beckyhill/

Twitter: https://twitter.com/BeckyHill

Raye’den Regardless

İngiliz şarkıcı-söz yazarı Raye ilk mini albümü “Euphoric Sad Songs” u 20 Kasım 2020’de Polydor Records aracılığıyla yayımladı. Albümüyle global çapta büyük bir çıkış yakalayan Raye, ikonik İngiliz davul ve bas grubu Rudimental ile ortak çalışmaları, bu albümden çıkan single’ı “Regardless” ile milyonlar tarafından dinlendi. BBC Radio 1 ve KISS’ te yerini alan “Regardless” dünya çapında çalma listelerinde çıkışını sürdürüyor.

“Regardless”ı tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/raye-regardless

Raye hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/raye/

Twitter: https://twitter.com/raye

A1 X J1