Connect with us

Gündem

Akın Öngör Prof. Dr. Emre Alkin’in Konuğu Olacak!

Published

on

Hayatın her alanında katma değer yaratmayı hedefleyen Boyner ve Can Yayınları iş birliğiyle gerçekleştirilen ve merakla takip edilen online okur – yazar buluşmalarında bu hafta ekonomi alanında duayen iki isim bir araya geliyor.

Türkiye’de bankacılık sektörünün önemli isimlerinden Y. Akın Öngör’ün konuk olacağı canlı yayın dünyanın ve Türkiye’nin en etkili ekonomistleri arasında gösterilen Prof. Dr. Emre Alkin ile gerçekleşecek. Akın Öngör’ün “Güç’ten Sonra Devam” kitabının ve merak edilen hikayesinin konuşulacağı online söyleşi 14 Mart Pazar günü saat 18:00’de Boyner’in Instagram hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Akın Öngör

Bankacılığın duayen ismi Akın Öngör Akademisyen, Ekonomist & Yazar Prof. Dr. Emre Alkin’in konuğu olacak!

Uzun yıllar üst düzey yönetici olarak çalışan ve en son Garanti Bankası’nda dokuz yıl boyunca Genel Müdürlük görevini üstlenen Akın Öngör, ani bir kararla görevinden ayrılmış ve kısa bir süre sonra Atlantik ve Pasifik Okyanuslarına yelken açmıştı. Akın Öngör, “Güç’ten Sonra Devam” kitabıyla kariyerinin zirvesinde görevinden ayrılma kararını ve profesyonel yaşamın dışındaki Öngör’ü anlatıyor.

Kitapta hayatın güçten ve bu gücün kullanımından ibaret olmadığını, insanın kendisine ve çevresine zaman ayırması gerektiğini dile getiren Öngör, projelerini, meşgalelerini, zevklerini, büyük bir içtenlikle gözler önüne seriyor.

Bu keyifli ve ilham verici online söyleşiyi 14 Mart Pazar günü saat 18:00’de instagram.com/Boyner hesabından takip edebilirsiniz.