Connect with us

Müzik

Ali Ersan Duru’nun “Duru Gibi” Projesinden “Ayna Ayna”

Published

on

Geçtiğimiz günlerde “Duru gibi…” projesinin ilk şarkısı “Seher Yeli” ni yayınlayan ve tüm dijital platformlarda izleyici ve dinleyicisinin büyük beğenisini kazanan Ali Ersan Duru, projenin ikinci çalışması “Ayna Ayna” yı sevenlerine sundu.

Ali

Profesyonel oyunculuk kimliği ile tanınan ve Bugünün Saraylısı, Şahane Damat, Kalbimin Sultanı gibi bir çok dizi ve sinema filmin de başrol oynayan ünlü isim, oyunculuğunun yanı sıra müzikal birikimini de sevenleriyle paylaşıyor.

Proje içerisinde “Seher YeliAyna AynaYine Dertli Dertli (Turnalar Semahı)isimli türkülerin olduğu çalışmaların; aranjesini Zafer Karayazgan ve Velican Sagun üstlendi, mix ve mastering ise Selim Topsakal tarafından yapılmıştır.

Proje için usta isimlerle çalışan Ali Ersan Duru; EP’nin uygulayıcı yapımcılığında ve vokal koçluğunda Uğur Yılmaz ile çalıştı.

Duru gibi…” projesinin tüm klipleri ise Zuhal Müzik Akasya‘da yönetmen Bora Çifterler tarafından çekilmiştir. Projenin fotoğrafları ise; fotoğraf sanatçısı Murat Kalyoncu tarafından çekilmiştir.

Duru Gibi” projesinin ikinci çalışması “Ayna Ayna” tüm dijital platformlarda…