Connect with us

Festival

Backsteinhaus Produktion “Wolfgang” ile Istanbul Fringe 2020’de!

Published

on

Konuşmacı, orkestra şefi, müzisyen ve kamyon şoförü, koro, beş-altı dansçı ve bir çocuk. Kurtlar gibi,uzun süre önce kovuldukları Avrupa’ya doğru dans ediyorlar. Bölgeselleşme; ister kartografik, ister evrimsel, ister sadece kafada olsun, kesin bir süreçtir. Backsteinhaus Produktion bu süreci incelerken kendi olanaklarının sınırını zorluyor. Uluyan kurtlar düşüncenin bariyerlerini yıkıyor ve sosyal etkileşimin nasıl huzur ve güven içinde yaşanabileceğini gözler önüne seriyor.

Backsteinhaus produktion

“Eğer insan ellerinin üzerine düşer, dört ayaklı gibi yürür, kürkünü büyütür ve ulumaya başlarsa, evrim için önemli bir adım atabilir.”

Proje ve Performans: Chloé Beillevaire, Jean Bermes, Steven Chotard, Giancarlo D’Antonio, Isabelle / Gatterburg, Joscha Halder, Caroline Intrup, Andreia Rodrigues

Müzisyenler: Heiko Giering ve performansçılar

Sanat Yönetimi: Nicki Liszta

Sanat Asistanı: Isabelle Gatterburg

Müzik Yönetimi ve Besteleme: Heiko Giering

Sahne ve Kostüm: Valentin Eisele

Dramaturji: Martina Grohmann, Caroline Intrup

Video: Christopher Bühler

Stajyer: Michael Guserle

Backsteinhaus Produktion – Wolfgang | Teaser İzlemek için Tıklayınız!

Istanbul Fringe Festival 2020 – Teaser Video için Tıklayınız!

Istanbul Fringe Destek Biletleri Satışta!

2020 Seçkimizdeki tüm performanslara, atölyelere ve etkinliklere ücretsiz katılırken bir yandan gösterileri iptal edilen / ertelenen sanatçılara destek olmamıza, bir yandan da Istanbul Fringe Festival’i sürdürülebilir kılmamıza yardımcı olmak için, aşağıdaki linkten destek bileti kategorilerini inceleyebilir ve size uygun olan kategoride bilet alarak çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz!

Istanbul Fringe Festival 2020 – Destek Biletleri için Tıklayınız!


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.