Connect with us

Tiyatro

Bahçe Tiyatrosu’nda Oyunlar Devam Ediyor!

Published

on

Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu 13-14 Ağustos’ta

URU organizasyonu ve Mey Diageo kurumsal desteğiyle gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda tiyatrolar seyircisiyle özlem gidermeye devam ediyor! 15 Ekim’e kadar devam eden program kapsamında Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu, İstanbul Halk Tiyatrosu, Oyun Atölyesi, Nisan Ceren Göçen, Craft Tiyatro, Reha Özcan Kumpanyası, Duru Tiyatro, KomediaTürk İstanbul, Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro ile Arena Oyuncuları’nın sevilen oyunlarını tiyatro severlerle buluşacak. Misafirlerine yeşillikler içinde tüm hijyen önlemlerini alarak güvenle sosyalleşebilecekleri bir alan sunan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahnelenen oyunların biletleri, etkinlik başlama saati olan 21.00’e kadar online olarak Biletix’ten temin edilebiliyor.

Şehrin eğlence mirası KüçükÇiftlik Park’ın, pandemi döneminde seyircisinden ayrı düşen tiyatrolara destek olmak amacıyla gönüllülük esasına bağlı kalarak hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe 

Tiyatrosu, İstanbullular tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Renkli programıyla birçok oyuna ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu İstanbullulara, huzurlu bahçe ortamında nefes alabildikleri, yeniden ve güvenle sosyalleşebildikleri bir alan sunuyor.

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Eylül ayında Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu’nun “Süt Kardeşler”; İstanbul Halk Tiyatrosu’nun “Üçü Bir Arada”; Oyun Atölyesi’nin “Kral Lear”; Nisan Ceren Göçen imzalı “Evlat” ve Craft Tiyatro’nun “Kızlar ve Oğlanlar” oyunlarına ev sahipliği yapacak. Ekim ayında ise Reha Özcan Kumpanyası’nın “Bir Garip Orhan Veli”; Duru Tiyatro’nun “İki Bekar”; KomediaTürk İstanbul’un “Halktan Biri/Travis Pine”; Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro’nun “Fanatik” ve Arena Oyuncuları’nın “Bir Zamanlar Gazinoda” oyunları sahnelenecek.

 

Açık Havada, Güvenle Sosyalleşme İmkânı 

KüçükÇiftlik Misafirlerinin içleri rahat bir şekilde dışarıda vakit geçirmelerini sağlamayı amaçlayan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda COVID-19 nedeniyle alınan hijyen tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor. Yalnızca online biletleme sisteminin kullanıldığı, kapıda bilet satışının yapılmadığı etkinliklerde misafirlerin ateş ölçümü sağlık görevlileri tarafından yapılıyor. Ortak kullanım alanlarında birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan etkinlik alanında maske takma zorunlu bulunurken, maskesi olmayan seyircilere maske temin ediliyor.

50-145 TL arasında değişiklik gösteren bilet fiyatlarının tiyatro grupları tarafından belirlendiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun program bilgisi ve biletleri Biletix’ten edinilebilir. Kapı açılış saatinin 19.30 olduğu program kapsamında oyunların başlama saati ise 21.00. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebilir.

 

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Program

 

24 Eylül Perşembe                    Süt Kardeşler – Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu

25 Eylül Cuma                         Üçü Bir Arada – İstanbul Halk Tiyatrosu

27 Eylül Pazar                            Kral Lear – Oyun Atölyesi

28 Eylül Pazartesi                     Kral Lear – Oyun Atölyesi

29 Eylül Salı                               Evlat – Nisan Ceren Göçen

30 Eylül Çarşamba                   Kızlar ve Oğlanlar – Craft Tiyatro

1 Ekim Perşembe                      Bir Garip Orhan Veli – Reha Özcan Kumpanyası

2 Ekim Cuma                            İki Bekar Duru Tiyatro

7 Ekim Çarşamba                   Halktan Biri ‘Travis Pine” – KomediaTürk İstanbul

8 Ekim Perşembe                   Fanatik – Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro

15 Ekim Perşembe                  Bir Zamanlar Gazinoda – Arena Oyuncuları

 

Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.