Connect with us

Genel

Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa Gain’de

Published

on

Berrak Tüzünataç, About Nights ruhundan ilham alan kapsül program Deli Dolu Masa’da renkli, cesur ve sıra dışı konuklarını ağırlıyor. Sanat, moda, müzik, gastronomi, aktüalite gibi konularda capcanlı, adı üstünde “deli dolu” sohbetlere, birbirinden renkli ve lezzetli sofralar eşlik ediyor. Deli Dolu Masa tüm bölümleriyle GAİN’de yayında!

Berrak

Berrak Tüzüntaç’ın her bölümünde birbirinden ilginç ve yaratıcı konuklarını ağırladığı Deli Dolu Masa GAİN’de izleyicilerle buluşuyor. Etkinlik ve eğlence iletişim platformu About Nights’ın dinamik ve çılgın ruhundan ilham alan kapsül programda Tüzünataç, tıpkı kendisi gibi cesur kararları ve özgün yaşam biçimleriyle dikkat çeken, gözü kara isimleri ağırlıyor…

Rengarenk Konuklar, Dopdolu Sohbetler

Konuklar içerisinde kimler yok ki!  İlk bölümde İstanbul Film Festivali direktörü Kerem Ayan, performans sanatçısı Cakemosq, fotoğrafçı Burcu Karademir ve illüstratör Gökçe İrten Berrak Tüzünataç’la bir araya geliyor.

Moda tasarımcısı Zeynep Tosun, müzisyen Seda Erciyes ve Mert Demir ile program yapımcısı ve yazar Yasemin Şefik, yeni filmi ‘Geçen Yaz”ı gösterime sokan yönetmen Ozan Açıktan, Türkiye’nin uluslararası anlamda tanınan yegane moda yüzü Ece Sükan, “en acımasız” ve otoriter sinema kritiği/yönetmen İlker Canikligil ile aktivist fotoğrafçı/youtuber Ayten Alpün programın diğer konukları arasında.

Berrak Tüzünataç son bölümde ise İstanbul’da Batard ve Zula gibi popüler mekanların sahibi şef Cihan Kıpçak, merakla takip edilen müzisyen Lara Di Lara, Vogue’dan GQ’ya pek çok moda dergisinden sonra GAİN’de moda ve life style içerikler üreten Zeynep Üner ile genç ve çok popüler karikatür sanatçısı Cem Güventürk’ü ağırlıyor.

Berrak

Her Bölümde Ayrı Bir Mekanla İlham Veriyor

Deli Dolu Masa her bölümde farklı bir lokasyonda kuruluyor. Beykoz’da yer alan doğal tarım çiftliği Komşuköy ve Beyoğlu’ndaki İsveç Sarayı ile kadın şeflerin yönetimindeki Emily’s Garden ve House of Ekria, izleyiciye mekanları ve tarifleriyle ilham veriyor.

Farklı formatlardaki ilgi çekici içerikleriyle her anı eğlenceli ve dopdolu hale getiren GAİN, keşfedilmemiş küçük patikaların ve sıra dışı hikayelerin peşinden giden About Nigths, Berrak Tüzünataç ve ilgi çekici konuklar… Deli Dolu Masa tüm bölümleriyle GAİN’de yayında!

Berrak

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.  

Gain’i indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain

https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910

https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621