Connect with us

Sanat

Bilkent Center, Zaferin 106. Yılını Sanat İle Andı

Published

on

  Bilkent Center, sanatla dolu etkinlikleriyle 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde Çanakkale şehitlerini anlamlı bir etkinlikle andı. 

Sanatı ve sanatçıyı her alanda destekleyen Bilkent Center, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Ünlü ressam Hikmet Çetinkaya’nın canlı performansı ile başlayan  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri, Bilkent Center ziyaretçilerine duygu dolu anlar yaşattı. Hikmet Çetinkaya’nın canlı performansı esnasında, sanatçı Ömer Türkmenoğlu şarkıları ile Kaya Güç ise piyano performansıyla, canlı resim performansına eşlik etti. istanbul escort

Canlı resim performansının ardından Bilkent Center’da resmedilen Atatürk portresi www.sessizmuzayede.com ‘da satışa sunuldu. www.sessizmuzayede.com internet adresinde satışa sunulan eserden elde edilen gelir Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne bağışlanacak.

Bilkent Center ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği performans ve anma dinletisi duygu dolu anlar yaşattı. Atatürk’ün sevdiği şarkıların da söylendiği canlı performansta şehitlerimiz saygı ve minnetle anıldı.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş.Hakkında

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. 

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı EGE PERLA’nın kiralamasını, alışveriş merkezi ve varlık yönetimini yapmaktadır. Aynı zamanda İDO terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini vermektedir.