Connect with us

Müzik

Borusan Sanat’tan Bir Konser Kaydı Yayını Daha:

Published

on

 BORUSAN SANAT’TANBİR KONSER KAYDI YAYINI DAHA:

MERCAN DEDE SUFİ DREAMS’DEN DÜNYA’YA

Borusan Sanat, web sitesi üzerinden konser kayıtlarını izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Daha önce Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın iki konserini izleyicilerle buluşturan Borusan Sanat, bu kez Mercan Dede’nin 20. sanat yılını kutladığı konserle, 16 Mayıs Cumartesi 21.00’de web sitesi üzerinden yayınla müzikseverlerle buluşacak.

Konser

Hafta sonu tadı damaklarda kalacak bir konser Borusan Sanat’ın web sitesinde müzikseverleri bekliyor. Borusan Sanat, daha önce Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın iki konserini yayınlamış ve bu kayıtlarla izleyicilere ulaşmıştı.
Bu kez, Mercan Dede’nin Borusan Müzik Evi’ne konuk olduğu “Secret Tribe” konser serisinin ikinci ayağı olan “Sufi Dreams’den Dünya’ya” başlıklı konserin kaydıyla müzikseverlerle buluşuyor.
Mercan Dede bu konserde ilk çıkardığı albüm Sufi Dreams’den, en son yayımlanan Dünya albümüne uzanan, 20 yılın birikimiyle oluşturulmuş bir seçkiyi sunmuştu. 1995’ten başlayan bir zaman tünelinin dinleyicileri beklediği bu konserin kaydında Mercan Dede’nin müzik ve görsel şölenine tüm müzikseverler davetli! Konserin kaydı, 16 Mayıs Cumartesi saat 21.00’de borusansanat.com üzerinden yapılacak yayınla izlenebilir.

 

Sitemizdeki diğer müzik haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.