Connect with us

Genel

Coorbiz Kurumsal Satış Ağını Genişletiyor

Published

on

Coorbiz Kurumsal Satış Ağını Genişletiyor

Naci Kostakoğlu, Coorbiz Danışmanlık A.Ş’de satış, pazarlama ve iş geliştirme çalışmalarına odaklanmak üzere yönetici ortak olarak göreve başladı. 

Şirketlerin satış faaliyetlerine destek sunan Coorbiz, kurumsal satış alanındaki yaygınlığını Naci Kostakoğlu ile güçlendirdi. Naci Kostakoğlu, Izmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümü’nden 1988 yılında mezun olmuştur.Askerlik görevini tamamlayıp 1989 yılında Çukurova Grubu’nda Servis Mühendisi olarak başladığı kariyerine, 1992-1994 .tarihleri arasında  Arçelik A.Ş.’de Ürün Geliştirme Mühendisi olarak  devam etmiştir. 1994-2009 yılları arasında Borusan Grubu’nda Servis, İş Geliştirme, Pazarlama ve CRM alanlarında yöneticilik, 2009-2020 yılları arasında ise Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.’de CRM ve Satış Müdürlüğü görevlerini gerçekleştirmiştir. Coorbiz Danışmanlık A.Ş’de, satış, pazarlama ve iş geliştirme fonksiyonlarından sorumlu yönetici ortak olan Kostakoğlu, kurumsal satış ağının geliştirilmesi için çalışmalar gerçekleştirecektir.


Coorbiz Kurumsal Satış Ağını Genişletiyor


Naci Kostakoğlu, kurumsal satış alanında uzun yıllar çalışan profesyonellerden güç alan Coorbiz’in Türkiye genelinde sağladığı satış ağını genişletmeyi hedeflediklerini belirtti. “Şirketlerin satış çalışmalarını dışarıdan destekleyen ekibimizle satış ağımızı yaygınlaştırmak için çalışıyoruz. Coorbiz olarak yeni dönemde, şirketlerin müşteri portföyünü geliştirmesi ve reel sektördeki etkinliğini artırabilmesi için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Müşterilerimizin satış ve pazarlama süreçlerini geliştirerek katkı sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz