Connect with us

Müzik

Demi Lovato, Major Lazer ve Moby’nin Yeni Çıkışlarını Dinleyin!

Published

on

demi

Dünyaca ünlü süperstar Demi Lovato, 2 Nisan’da çıkacak olan yeni albümü “The Art of Start Over”ın çıkış şarkısı, “Dancing with the Devil”ı Island Records etiketiyle 25 Mart’ta yayımladı. Bianca Deiandra Atterberry, John Ho, Mitchell Allan Scherr dahil olmak üzere yıldızlardan oluşan bir müzisyen grubu tarafından yazılan “Dancing with the Devil”, Lovato’nun 2018 yılında yaşadığı mücadeleyi anlatıyor.

“Dancing with the Devil”i tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/demi-lovato-dancing-with-the-devil

Demi Lovato hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/ddlovato/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/ddlovato

Popüler elektronik müzik grubu Major Lazer’in Sia ve Labrinth ile ortak çalışmaları “Titans” da dahil olmak üzere birçok önemli iş birliği içeren son albümünün deluxe versiyonu “Music Is The Weapon (Reloaded)” 26 Mart’ ta yayımlandı. Yeni versiyonda dört yeni parça daha ekleniyor: Porto Rikolu süperstar Guaynaa ile “Diplomàtico”, Fransız süperstar Aya Nakamura ve Rae Sremmurd’dan Swae Lee ile “C’est Cuit”, Brezilya çıkışlı Ludmilla ile “Pra te Machucar” ve Güney Afrikalı sanatçı Moonchild Sanelly ve Mosotho müzisyeni Morena Leraba ile “Hands Up”.

“Music Is The Weapon (Reloaded)”i tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/major-lazer-music-is-the-weapon-reloaded

Major Lazer hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/majorlazer/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/MAJORLAZER

Efsanevi müzisyen Moby, yeni albümü “Reprise”ı 28 Mayıs’ta Deutsche Grammophon etiketiyle yayımlanacağını duyurdu ve albümünden ilk parça olarak sevilen şarkısı “Porcelain”in Jim James ile kaydettiği yeni versiyonunu yayımladı. “Reprise”, Moby’nin 30 yıllık kariyerinin müzikal hatıralarını yeniden ele alarak ve tasarlayarak dinleyicilere sunuyor. Bu albümde Budapeşte Sanat Orkestrası ile birlikte Moby, en tanınmış hit şarkılarından bazılarını orkestra ve akustik enstrümanlar için yeni düzenlemelerle tasarlıyor.

“Porcelain”i tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/moby-porcelain

Moby hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/moby/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/thelittleidiot