Connect with us

Dizi

Doctor Who Festival Özel Bölümünden Fotoğraflar: “Dalek’lerin Devrimi”

Published

on

Doctor Who

Dün akşam saat 20:40’ta gerçekleştirilen New York Comic Con X MCM Comic Con Metaverse Doctor Who paneline konuşmacı olarak katılan dizi oyuncuları Jodie Whittaker (Doktor), Mandip Gill (Yaz) ve Bradley Walsh (Graham) merakla beklenen tatil özel bölümü Dalek’lerin Devrimi’nden iki yeni fotoğraf paylaştı.

Doctor

İlk fotoğrafta sezon finalinde yüksek güvenlikli bir uzaylı hapishanesine kapatılan Doktor’un tutukluluk hallerini görüyoruz. İkinci fotoğraf ise, Yaz, Ryan ve Graham’ın Sheffield’de Doktorun yanlarında olmadığı ve nerede olduklarını da bilmedikleri zamanlarına dair ipuçları veriyor.

Yaklaşan festival özel bölümünde, Doktor’un en büyük ve en korkulu düşmanlarından biri olan Dalek’lerin dönüşünü göreceğiz. Doktor, yüksek güvenlikli bir uzaylı hapishanesine kapatılmıştır. İzole, yalnız bir haldedir ve kaçma ümidi yoktur. Çok uzakta, Dünya’da, en yakın arkadaşları Yaz, Ryan ve Graham hayatlarını onsuz geri almak zorundadırlar. Ancak bu kolay değildir. Eski alışkanlıklar kolay bırakılmaz. Özellikle rahatsız edici bir plan olduğunu keşfettiklerinde. Hem de Dalek içeren bir plan… Doktor olmadan bir Dalek ile nasıl savaşabilirsiniz?

Doctor Who Hakkında

56 yıla yayılan ve 100’ün üzerinde ödül kazanan dünyanın en uzun soluklu aksiyon macera televizyon dizilerinden biri. Bu özetin özü İngiliz şovu, sosyal platformlarda / kanallarda 9,6 milyon hayran ve yalnızca geçen yıl YouTube’da 100 milyon video görüntülemesiyle dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahip. Guinness Dünya Rekorları tarafından dünyanın en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak onurlandırıldı. Doctor Who, son on bir yılda satılan dört buçuk milyondan fazla Sonic Tornavida, 2005’ten bu yana satılan 13 milyondan fazla aksiyon figürü, dünya çapında satılan 19 milyondan fazla DVD ve canlı etkinlikler için satılan bir milyondan fazla bilet ile tüketici ürünleri ve canlı eğlence de kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.


Sitemizdeki benzer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.